|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | HP ProBook 455 G10 |
| Модель | ProBook 455 G10 |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 5 7530U Mobile Processor (6-core/12-thread, 16MB cache, up to 4.3 GHz max boost) |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon™ Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 порт USB Type-C® (швидкість передавання даних 10 Гбіт/с, технологія USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4); 3 порти USB Type-A (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с); 1 порт живлення; 1 порт HDMI 2.1; 1 комбінований роз’єм для стереонавушників/мікрофона |
| Вага | 1.75 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 233.9 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | HP ProBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 42 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 42.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7530U (2.0-4.5 GHz) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP ProBook 455 G10 (719F6AV_ITM1)
Немає в наявності
Код товару: 300414
26 924 грн
28 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP ProBook 455 G10 (719F6AV_ITM1)
HP ProBook 455 із 15-дюймовим екраном — це надійний ноутбук, створений для ефективної командної роботи, стабільного підключення та багаторівневого захисту, який відповідає вимогам сучасного бізнесу.
Ідеальний для гібридного формату роботи
Завдяки покращеній камері та оптимізації освітлення ви матимете професійний вигляд у будь-якому середовищі.
Надійність, перевірена стандартами
Пристрій пройшов 19 тестів відповідно до військового стандарту MIL-STD, що гарантує його витривалість та просте обслуговування — оптимальне рішення для ефективного використання ІТ-ресурсів.
Продуктивність для зростаючого бізнесу
Сучасний процесор AMD, тривалий час автономної роботи та можливість розширення оперативної пам’яті й накопичувача — усе це забезпечує впевнену роботу навіть із ресурсоємними задачами.
HP ProBook 455 із 15-дюймовим екраном — це надійний ноутбук, створений для ефективної командної роботи, стабільного підключення та багаторівневого захисту, який відповідає вимогам сучасного бізнесу.
Ідеальний для гібридного формату роботи
Завдяки покращеній камері та оптимізації освітлення ви матимете професійний вигляд у будь-якому середовищі.
Надійність, перевірена стандартами
Пристрій пройшов 19 тестів відповідно до військового стандарту MIL-STD, що гарантує його витривалість та просте обслуговування — оптимальне рішення для ефективного використання ІТ-ресурсів.
Продуктивність для зростаючого бізнесу
Сучасний процесор AMD, тривалий час автономної роботи та можливість розширення оперативної пам’яті й накопичувача — усе це забезпечує впевнену роботу навіть із ресурсоємними задачами.