|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Silver |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Вільних слотів ОЗП | Немає |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Операційна система | DOS |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | 5,3 |
| USB 3.2, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 1,74 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 17 мм |
| Глибина | 251.1 мм |
| Кардрідер | Так |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | HP ProBook |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Час роботи батареї, год. | 13 |
| Ширина | 35 |
| RJ-45 | Так |
| Ємність батареї | 56 Втг |
| Веб камера | 1080p Full HD |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, Вбудовані динаміки |
| Знімна батарея | Ні |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 155U |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 2 x USB Type-C, 1 x комбінований аудіороз'єм |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 3 елементи, 56 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 32GB (2x16GB) 5600 MT/s |
| Покоління | Інтегрована |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Poly Studio |
| Покоління процесора Intel | 14-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP ProBook 460 G11 16" WUXGA IPS, 300n/U7-155U (4.8)/32Gb/SSD512Gb/Intl Graphic/FPS/Підсв/DOS (A23MTEA)
Немає в наявності
Код товару: 400411
46 842 грн
49 255 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук HP ProBook 460 G11 (A23MTEA) 16" WUXGA IPS (1920x1200), 300n
U7-155U (1.7-4.8)
32Gb
SSD512Gb
Intel Graphics
Сканер відбитків пальців
Підсвітка клавіатури
BATT RX Long Life 56Whr Fast Charge 3 cell
DOS
1.74 кг (Вага залежить від конфігурації)
Сріблястий (Українська клавіатура)
U7-155U (1.7-4.8)
32Gb
SSD512Gb
Intel Graphics
Сканер відбитків пальців
Підсвітка клавіатури
BATT RX Long Life 56Whr Fast Charge 3 cell
DOS
1.74 кг (Вага залежить від конфігурації)
Сріблястий (Українська клавіатура)