|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | ProBook 460 G11 |
| Модель | ProBook 460 G11 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бюджетний, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125U |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 2 x USB Type-C® 20Gbps (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge); 2 x USB Type-A 5Gbps (1 charging,1 power); 1 x HDMI 2.1; 1 x stereo headphone/microphone combo jack; 1 x RJ-45 |
| Вага | 1.74 |
| Висота | 17 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | HP ProBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 56 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 56.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 1080p FHD camera |
| Додаткові параметри | Сканер відбитків пальців |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 125U (1.3 - 4.3 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Покоління процесора Intel | U-series |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP ProBook 460 G11 (8Z677AV_ITM1)
Немає в наявності
Код товару: 300371
32 515 грн
33 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Новітній багатоядерний процесор Intel
Налаштуйте HP ProBook 460 відповідно до своїх потреб — отримайте ідеальний баланс потужності, швидкодії та вартості. Новітній процесор Intel® з кількома ядрами забезпечує плавну та надійну роботу з багатьма завданнями одночасно.
Захист із HP Wolf Security
HP Wolf Security for Business — це апаратно-захищене, постійно активне та адаптивне рішення безпеки. Від BIOS до браузера, в операційній системі та на всіх її рівнях — рішення HP допомагають ефективно захищати ваш ПК від сучасних загроз.
Вдосконалений візуальний досвід
Легкий та тонкий корпус із 16-дюймовим дисплеєм формату 16:10 відкриває нові можливості для роботи. Більше вертикального простору — менше прокручування, і все це в компактному дизайні.
Універсальна док-станція нового покоління
Швидко переходьте до режиму робочої станції завдяки двом багатофункціональним портам USB Type-C®. Просто підключіть кабелі USB-C® до дисплеїв і периферійних пристроїв — і готово.
Стильний, зручний для перенесення дизайн
Тонкий і легкий ноутбук із сучасним алюмінієвим оздобленням. Ідеально підходить для роботи вдома, в офісі чи в дорозі — стильний та мобільний.
Налаштуйте HP ProBook 460 відповідно до своїх потреб — отримайте ідеальний баланс потужності, швидкодії та вартості. Новітній процесор Intel® з кількома ядрами забезпечує плавну та надійну роботу з багатьма завданнями одночасно.
Захист із HP Wolf Security
HP Wolf Security for Business — це апаратно-захищене, постійно активне та адаптивне рішення безпеки. Від BIOS до браузера, в операційній системі та на всіх її рівнях — рішення HP допомагають ефективно захищати ваш ПК від сучасних загроз.
Вдосконалений візуальний досвід
Легкий та тонкий корпус із 16-дюймовим дисплеєм формату 16:10 відкриває нові можливості для роботи. Більше вертикального простору — менше прокручування, і все це в компактному дизайні.
Універсальна док-станція нового покоління
Швидко переходьте до режиму робочої станції завдяки двом багатофункціональним портам USB Type-C®. Просто підключіть кабелі USB-C® до дисплеїв і периферійних пристроїв — і готово.
Стильний, зручний для перенесення дизайн
Тонкий і легкий ноутбук із сучасним алюмінієвим оздобленням. Ідеально підходить для роботи вдома, в офісі чи в дорозі — стильний та мобільний.
![Ноутбук HP ProBook 460 G11 (8Z677AV_ITM1) [300371] Ноутбук HP ProBook 460 G11 (8Z677AV_ITM1) [300371]](/content/images/5/390x390l80mc0/13290909342717.png)
![Ноутбук HP ProBook 460 G11 (8Z677AV_ITM1) [300371] Ноутбук HP ProBook 460 G11 (8Z677AV_ITM1) [300371]](/content/images/5/390x390l80mc0/82337620796117.png)
![Ноутбук HP ProBook 460 G11 (8Z677AV_ITM1) [300371] Ноутбук HP ProBook 460 G11 (8Z677AV_ITM1) [300371]](/content/images/5/390x390l80mc0/94472218615988.png)
![Ноутбук HP ProBook 460 G11 (8Z677AV_ITM1) [300371] Ноутбук HP ProBook 460 G11 (8Z677AV_ITM1) [300371]](/content/images/5/390x390l80mc0/37117593632895.png)
![Ноутбук HP ProBook 460 G11 (8Z677AV_ITM1) [300371] Ноутбук HP ProBook 460 G11 (8Z677AV_ITM1) [300371]](/content/images/5/390x390l80mc0/74134765418751.png)