|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | ProBook 460 G11 |
| Модель | ProBook 460 G11 |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | Бюджетний, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125H |
| Кількість ядер CPU | 14 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Так |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Графічна пам'ять | 4 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 2 порти USB Type-C® (20 Гбіт/с, технологія USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge); 2 порти USB Type-A 5 Гбіт/с, (1 порт — заряджання, 1 порт — живлення); 1 порт HDMI 2.1; 1 комбінований роз’єм для стереонавушників/мікрофона 1 порт RJ-4 |
| Вага | 1.74 |
| Висота | 17 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | HP ProBook |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 56 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 56.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 5MP + IR |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 125H (1.2 - 4.5 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Покоління процесора Intel | U-series |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP ProBook 460 G11 (AD1X2ET)
Немає в наявності
Код товару: 300429
50 158 грн
52 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP ProBook 460 G11 16" (AD1X2ET)
HP ProBook 460 — це 16-дюймовий ноутбук, створений для стабільної роботи та оптимізації витрат. Він пропонує бізнес-рівень захисту кінцевих точок і засоби для підвищення ефективності.
Ідеальний для гібридної роботи
Завдяки дисплею 16" із пропорціями 16:10 ви зможете ефективно працювати як в офісі, так і вдома.
Розрахований на зростаючий бізнес
Ноутбук оснащено потужним процесором Intel® і ємною батареєю, що забезпечує виконання складних завдань і допомагає тримати дедлайни під контролем.
Рівень безпеки для корпоративних потреб
Багаторівневі системи захисту кінцевих точок оберігають ваш пристрій і дані, допомагаючи надійно розвивати бізнес.
HP ProBook 460 — це 16-дюймовий ноутбук, створений для стабільної роботи та оптимізації витрат. Він пропонує бізнес-рівень захисту кінцевих точок і засоби для підвищення ефективності.
Ідеальний для гібридної роботи
Завдяки дисплею 16" із пропорціями 16:10 ви зможете ефективно працювати як в офісі, так і вдома.
Розрахований на зростаючий бізнес
Ноутбук оснащено потужним процесором Intel® і ємною батареєю, що забезпечує виконання складних завдань і допомагає тримати дедлайни під контролем.
Рівень безпеки для корпоративних потреб
Багаторівневі системи захисту кінцевих точок оберігають ваш пристрій і дані, допомагаючи надійно розвивати бізнес.