|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Синій |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Вільних слотів ОЗП | Немає |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Виробник GPU | NVidia |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Графічна пам'ять | 6 ГБ |
| Відеокарта | GeForce RTX3050 |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB 3.2, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 2,29 кг |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 23.5 мм |
| Глибина | 255 мм |
| Кардрідер | SD |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Victus |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| RJ-45 | Так |
| Ємність батареї | 70 Вт-ч |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 357.9х255х23.5 мм |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, Вбудовані динаміки |
| Знімна батарея | Ні |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Core i7-13620H |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 x USB Type-C, 1 x комбінований аудіороз'єм, кардрідер SD |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 4 елементи, 70 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 16Gb (2x8Gb) 3200 MT/s |
| Покоління | RTX 30xx |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP Victus 15-fa1024ua Blue (B83A1EA)
Немає в наявності
Код товару: 615961
44 595 грн
44 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Витончений та вишуканий дизайн Завдяки меншому розміру та підтримці до трьох кольорів, пристрій виглядає стильним будь-де. Тут є всі функції, які можуть знадобитися вам У цьому ноутбуці є все від оновленої конструкції системи охолодження до камери HD. Динамічний процесор, який дозволяє виконувати кілька завдань одночасно Процесори Intel Core 13-го покоління забезпечують надзвичайну потужність, яка дозволить швидко виконувати будь-які справи. Антивідблиску Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відображення, що вирішує проблему з відблисками. Дисплей Full HD IPS Насолоджуйтесь чітким зображенням під будь-яким кутом. Цей дисплей з роздільною здатністю 1920 x 1080 має широкі кути огляду (178 °), тому на ньому буде комфортно переглядати ваш улюблений контент. Без мерехтіння Завдяки технології DC Dimming, яка контролює яскравість, регулюючи постійний струм, а не циклічний режим підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрану для забезпечення максимально комфортного перегляду.