|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Silver |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Кількість ядер CPU | 16 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Вільних слотів ОЗП | 1 слот |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | DOS |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | 5,3 |
| USB 3.2, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 1,79 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 251 мм |
| Кардрідер | Так |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | HP Zbook |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 56 Втг |
| Веб камера | 5MP Webcam |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, Вбудовані стереодинаміки, Active SmartCard, NFC |
| Знімна батарея | Ні |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 155H |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 2 x USB Type-C (Thunderbolt 4), 1 х комбінований аудіороз'єм |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 3 елементи, 56 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 32GB, 1x32GB, 5600 MHz |
| Покоління | Інтегрована |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Покоління процесора Intel | U-series |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP ZBook Firefly 16 G11 16" WUXGA IPS,300n,5MP/U7-155H(4.8)/32Gb/SSD512Gb/Arc Graphic/FPS/Підсв/DOS (B30DQES)
Немає в наявності
Код товару: 400366
56 193 грн
59 155 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук HP ZBook Firefly 16 G11 (B30DQES) 16" WUXGA IPS (1920x1200), 300n, 5MP cam
U7-155H (1.4-4.8)
32Gb
SSD512Gb
Arc Graphics
BATT BX 3C Long Life 56Whr FstCrg
Сенсор відбитків пальців
Підсвітка клавіатури
Active Smart Card
NFC
DOS
1.79 кг (Вага залежить від конфігурації)
Сріблястий (Українська клавіатура)
U7-155H (1.4-4.8)
32Gb
SSD512Gb
Arc Graphics
BATT BX 3C Long Life 56Whr FstCrg
Сенсор відбитків пальців
Підсвітка клавіатури
Active Smart Card
NFC
DOS
1.79 кг (Вага залежить від конфігурації)
Сріблястий (Українська клавіатура)