|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Додатково | серветка для протирання, фетровий мішечок |
| Діагональ | 11.6" |
| Живлення пера | немає |
| Колір | Чорний |
| Підключення | дротове |
| Робоча область, мм | 258 х 145 мм |
| Розподільна здатність | 5080 lpi |
| Рівнів тиску пера | 16384 |
| Тип | графічний монітор |
| Тип вводу | перо |
| Тип цифрового пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Чутливість до нахилу | ±60 рівнів |
| Android | Ні |
| Bluetooth | Ні |
| Chrome OS | Ні |
| DVI | Ні |
| DisplayPort | Ні |
| IOS | Ні |
| Linux | Ні |
| Mac OS | Так |
| USB | Ні |
| USB Type-C | Так |
| VGA | Ні |
| Windows | Так |
| micro USB | Ні |
| mini USB | Ні |
| Батарея | немає |
| Вага | 1.4 кг |
| Документація | є |
| Кількість змінних наконечників для пера | 10 |
| Кількість кнопок | 8 |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 8 |
| Максимальна висота зчитування | 15 мм |
| Модель пера | W09 |
| Наявність кабелю | Так |
| Підставка / чохол для пера | немає |
| Підставка для монітора | Ні |
| Підтримка Multi-touch | Ні |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Ні |
| Розміри | 319 x 199 x 14 мм |
| Рукавичка | Так |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Ні |
| Точність позиціонування | ±0.25 мм |
| Час відгуку | 25 мс |
| Швидкість зчитування | 300 PPS |
Новий відгук або коментар
Графічний монітор Bosto (BT-12HDK)
Немає в наявності
Код товару: 614462
14 945 грн
15 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
BT-12HDK Тихий спільник, який чує кожен дотик. Він створений для моментів зосередженості, коли натхнення приходить непомітно, але залишається надовго.
![Графічний монітор Bosto (BT-12HDK) [614462] Графічний монітор Bosto (BT-12HDK) [614462]](/content/images/39/390x390l80mc0/28798005214756.jpg)