|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 24 міс. |
|---|---|
| Додатково | затискач для заміни наконечників |
| Діагональ | 5" |
| Живлення пера | немає |
| Колір | Чорний |
| Підключення | дротове |
| Робоча область, мм | 102 х 57 мм |
| Розподільна здатність | 4000 lpi |
| Рівнів тиску пера | 2048 |
| Тип | графічний планшет |
| Тип вводу | перо |
| Тип цифрового пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Android | Ні |
| Bluetooth | Ні |
| Chrome OS | Ні |
| DVI | Ні |
| DisplayPort | Ні |
| HDMI | Ні |
| IOS | Ні |
| Linux | Ні |
| Mac OS | Так |
| USB | Ні |
| USB Type-C | Ні |
| VGA | Ні |
| Windows | Так |
| micro USB | Ні |
| mini USB | Так |
| Батарея | немає |
| Вага | 0.127 кг |
| Дальність передачі даних | немає |
| Документація | є |
| Кількість змінних наконечників для пера | 4 |
| Кількість кнопок | 3 |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 3 |
| Максимальна висота зчитування | 15 мм |
| Модель пера | Huion P68 |
| Наявність кабелю | Так |
| Підставка / чохол для пера | немає |
| Підставка для монітора | Ні |
| Підтримка Multi-touch | Ні |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Ні |
| Розміри | 177 х 112 х 8 мм |
| Рукавичка | Ні |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Ні |
| Формат робочої поверхні | A7 |
| Швидкість зчитування | 200 PPS |
Новий відгук або коментар
Графічний планшет Huion + рукавичка (H420)
Немає в наявності
Код товару: 610007
1 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Комплектація:
- графічний планшет
- цифрове перо з наконечником
- 4 змінних наконечника з пристроєм вилучення
- диск з драйверами
- USB кабель
- інструкція
- рукавичка Cura CR-01 Робоча область 4 x 2.23 "
З невеликою робочою областю 4 x 2.23" (102 x 57 мм) і невеликою вагою, ви завжди можете взяти його з собою. Малювати, грати, робити замальовки, редагувати документи, ставити електронні підписи, все це можна за допомогою цієї компактної моделі. Чутливе перо
Поєднуючи роздільну здатність в 4000 LPI та чутливість 2048 рівня, HUION H420 має хороші якості контролю і точності, прозорість і товщина ліній контролюється плавно і легко.
HUION H420 поєднує в собі 4000 LPI-роздільну здатність і 2048 рівень чутливості пера, завдяки чому Ви зможете відмінно контролювати товщину, прозорість і колір ваших ліній, ще більш чутливо і природно. Клавіші, що можно настроювати, дозволять працювати швидше
Три настроюючі експрес-клавіші (закриття, збереження і повернення), які зроблять Вашу роботу більш простою і ефективною. Спеціально розроблена цифрова ручка HUION дозволяє малювати і писати природно і комфортно, як на реальному папері. Його кнопки можна перепрограмувати для певних функцій, таких як правий або лівий клік, як бездротову мишу, і Ви зможете прокручувати документи і веб-сторінки, просто натиснувши середню кнопку цифрового пера над робочою областю планшета. Він може замінити миша і підходить як лівшам, так і правшам.
![Графічний планшет Huion + рукавичка (H420) [610007] Графічний планшет Huion + рукавичка (H420) [610007]](/content/images/50/390x390l80mc0/53676452628381.jpg)
![Графічний планшет Huion + рукавичка (H420) [610007] Графічний планшет Huion + рукавичка (H420) [610007]](/content/images/50/567x390l80mc0/92119131805166.jpg)
![Графічний планшет Huion + рукавичка (H420) [610007] Графічний планшет Huion + рукавичка (H420) [610007]](/content/images/50/520x390l80mc0/78155087032357.jpg)
![Графічний планшет Huion + рукавичка (H420) [610007] Графічний планшет Huion + рукавичка (H420) [610007]](/content/images/50/406x390l80mc0/68492120812266.jpg)
![Графічний планшет Huion + рукавичка (H420) [610007] Графічний планшет Huion + рукавичка (H420) [610007]](/content/images/50/390x390l80mc0/42631925671686.jpg)
![Графічний планшет Huion + рукавичка (H420) [610007] Графічний планшет Huion + рукавичка (H420) [610007]](/content/images/50/408x390l80mc0/61496560017648.jpg)
![Графічний планшет Huion + рукавичка (H420) [610007] Графічний планшет Huion + рукавичка (H420) [610007]](/content/images/50/512x390l80mc0/70820248934343.jpg)