|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Додатково | затискач для заміни наконечників |
| Діагональ | 11.6" |
| Живлення пера | немає |
| Колір | Чорний |
| Підключення | дротове |
| Робоча область, мм | 254 х 152 мм |
| Розподільна здатність | 5080 lpi |
| Рівнів тиску пера | 8192 |
| Тип | графічний планшет |
| Тип вводу | перо |
| Тип цифрового пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Чутливість до нахилу | ±60 рівнів |
| Android | Так |
| Bluetooth | Ні |
| Chrome OS | Ні |
| DVI | Ні |
| DisplayPort | Ні |
| HDMI | Ні |
| IOS | Ні |
| Linux | Ні |
| Mac OS | Так |
| USB | Ні |
| USB Type-C | Так |
| VGA | Ні |
| Windows | Так |
| micro USB | Ні |
| mini USB | Ні |
| Батарея | немає |
| Вага | 1.0 кг |
| Дальність передачі даних | немає |
| Документація | є |
| Кількість змінних наконечників для пера | 8 |
| Кількість кнопок | 10 |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 10 |
| Максимальна висота зчитування | 10 мм |
| Модель пера | P05 |
| Наявність кабелю | Ні |
| Підставка / чохол для пера | підставка |
| Підставка для монітора | Ні |
| Підтримка Multi-touch | Ні |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Ні |
| Розміри | 360 х 240 х 7 мм |
| Рукавичка | Так |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Ні |
| Точність позиціонування | ±0.01 мм |
| Формат робочої поверхні | А5 |
| Час відгуку | 3.75 мс |
| Швидкість зчитування | 266 PPS |
Новий відгук або коментар
Графічний планшет Parblo A610 Plus V2 Black (A610PLUSV2)
Немає в наявності
Код товару: 614459
3 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
A610PLUS V2 є оновленою версією A610PLUS. Оновлений графічний планшет підтримує операційну систему Android 6.0 та вище (включаючи смартфони та планшети Android). Він також підтримує функцію нахилу пера на ±60°. Завдяки своїм технічним параметрам та оптимальному розміру активної поверхні, модель Parblo A610PLUS V2 стане чудовим вибором для професійного користувача. Графічний планшет Parblo має бездротовий пасивний стиль P05, який має 8192 рівня чутливості до тиску пера, а також підтриму нахилу на рівні ±60°. Також на ньому присутні дві клавіші для використання під різні функції програми. Завдяки інтерфейсу USB-C планшет Parblo A610 PLUS V2 забезпечує відсутність залежності від положення штекера для підключення до пристрою. На звороті планшет має модний тканинний дизайн та спеціальні ніжки для фіксації та стійкості на робочому місці. Робоча область 10 на 6,25 дюймів вважається найпопулярнішим розміром серед графічних планшетів різних брендів, оскільки її досить практично всім відомих типів графічних робіт. Дизайн девайса передбачає 10 кнопок, що настроюються. Технічні параметри планшета A610PLUS V2 мають професійний характер, оскільки висота реакції планшета на перо становить 10 мм, роздільна здатність 5080LPI, швидкість відгуку 266RPS. Графічний пристрій сумісний з більшістю програм для малювання, таких як Photoshop, SAI, Painter, Illustrator, Clip Studio, Krita та багатьма іншими. Також A610PLUS V2 підтримує операційні системи Windows 7/8/10/11 (включаючи 64-бітові версії), Mac OS X10.8 та новіші, Android 6.0 та новіші.