|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−20%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Додатково | затискач для заміни наконечників |
| Діагональ | 11.6" |
| Живлення пера | немає |
| Колір | Сірий |
| Підключення | дротове |
| Робоча область, мм | 254 х 152.4 мм |
| Розподільна здатність | 5080 lpi |
| Рівнів тиску пера | 8192 |
| Тип | графічний планшет |
| Тип вводу | перо |
| Тип цифрового пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Чутливість до нахилу | ±60 рівнів |
| Android | Так |
| Bluetooth | Ні |
| Chrome OS | Ні |
| DVI | Ні |
| DisplayPort | Ні |
| HDMI | Ні |
| IOS | Ні |
| Linux | Ні |
| Mac OS | Так |
| USB | Ні |
| USB Type-C | Так |
| VGA | Ні |
| Windows | Так |
| micro USB | Ні |
| mini USB | Ні |
| Батарея | немає |
| Вага | 0.56 кг |
| Дальність передачі даних | немає |
| Документація | немає |
| Кількість змінних наконечників для пера | 10 |
| Кількість кнопок | 12 |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 12 |
| Максимальна висота зчитування | 10 мм |
| Модель пера | P002 |
| Наявність кабелю | Так |
| Підставка / чохол для пера | підставка |
| Підставка для монітора | Ні |
| Підтримка Multi-touch | Ні |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Ні |
| Розміри | 358 х 200 х 9 мм |
| Рукавичка | Ні |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Так |
| Формат робочої поверхні | А5 |
| Час відгуку | 4 мс |
| Швидкість зчитування | 250 PPS |
Новий відгук або коментар
Графічний планшет (Veikk A15PRO)
Немає в наявності
Код товару: 610015
3 585 грн
4 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Графічний планшет Veikk A15Pro - представник топової моделі дигітайзера з найкомфортнішою активною областю 10х6 дюймів, завдяки якій зручно працювати в будь-якій необхідній сфері діяльності на високому, професійному рівні. Модель графічного планшета Veikk A15Pro має стильний, ергономічний дизайн і набір високоефективних характеристик. Чутливість стилуса становить максимальних 8192 рівнів чутливості пера, які дозволяють почуватися комфортно в роботі з найтоншими лініями малювання, скульптингу або інших типів роботи. Цифрове перо пасивне, його не потрібно заряджати або змінювати будь-які елементи живлення, що дозволить уникнути непередбачених затримок або пауз, коли у користувача горить дедлайн або палає творче натхнення. На графічному планшеті є ролик для масштабування зображення, зміни розмірів пензля, а також цілих 12 гарячих клавіш, кожну з яких можна налаштувати під будь-яке поєднання клавіш клавіатури. Важливим є те, що графічний планшет здатний працювати як у режимі правші, так і в режимі шульги. Необхідний режим легко вибрати в простому та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі драйвера графічного планшета Veikk A15Pro.
![Графічний планшет (Veikk A15PRO) [610015] Графічний планшет (Veikk A15PRO) [610015]](/content/images/7/390x390l80mc0/22784838202499.jpg)
![Графічний планшет (Veikk A15PRO) [610015] Графічний планшет (Veikk A15PRO) [610015]](/content/images/7/390x390l80mc0/25895689533736.jpg)
![Графічний планшет (Veikk A15PRO) [610015] Графічний планшет (Veikk A15PRO) [610015]](/content/images/7/390x390l80mc0/93520923298399.jpg)
![Графічний планшет (Veikk A15PRO) [610015] Графічний планшет (Veikk A15PRO) [610015]](/content/images/7/390x390l80mc0/60420440951055.jpg)
![Графічний планшет (Veikk A15PRO) [610015] Графічний планшет (Veikk A15PRO) [610015]](/content/images/7/390x390l80mc0/42634589774379.jpg)
![Графічний планшет (Veikk A15PRO) [610015] Графічний планшет (Veikk A15PRO) [610015]](/content/images/7/390x390l80mc0/81730306286630.jpg)