|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−20%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Додатково | сенсорна панель, що дозволяє збільшувати/зменшувати масштаб полотна та пензля |
| Діагональ | 11.6" |
| Живлення пера | немає |
| Колір | Чорний |
| Підключення | дротове |
| Робоча область, мм | 254 х 152.4 мм |
| Розподільна здатність | 5080 lpi |
| Рівнів тиску пера | 8192 |
| Тип | графічний планшет |
| Тип вводу | перо |
| Тип цифрового пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Чутливість до нахилу | ±60 рівнів |
| Android | Так |
| Bluetooth | Ні |
| Chrome OS | Ні |
| DVI | Ні |
| DisplayPort | Ні |
| HDMI | Ні |
| IOS | Ні |
| Linux | Ні |
| Mac OS | Так |
| USB | Ні |
| USB Type-C | Так |
| VGA | Ні |
| Windows | Так |
| micro USB | Ні |
| mini USB | Ні |
| Батарея | немає |
| Вага | 0.54 кг |
| Дальність передачі даних | немає |
| Документація | є |
| Кількість змінних наконечників для пера | 8 |
| Кількість кнопок | 8 |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 8 |
| Максимальна висота зчитування | 10 мм |
| Модель пера | P01 |
| Наявність кабелю | Так |
| Підставка / чохол для пера | чохол |
| Підставка для монітора | Ні |
| Підтримка Multi-touch | Ні |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Ні |
| Розміри | 358 х 200 х 9 мм |
| Рукавичка | Ні |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Ні |
| Точність позиціонування | ±0.25 мм |
| Формат робочої поверхні | А5 |
| Час відгуку | 4.5 мс |
| Швидкість зчитування | 250 PPS |
Новий відгук або коментар
Графічний планшет (Veikk A50)
Немає в наявності
Код товару: 610014
2 708 грн
3 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Графічний планшет Veikk A50 – це велика, зручна активна область, високий рівень чутливості та ідеальне поєднання сенсорної панелі з експрес клавішами. Унікальна панель для жестів забезпечує ідеальне сенсорне керування. Операції можна виконувати за допомогою одного або двох пальців. Одна кнопка для увімкнення/вимкнення сенсорної панелі. У моделі дігітайзера Veikk A50 є 8 гарячих клавіш, що налаштовуються на будь-яке поєднання на клавіатурі, перетворюючи малювання на більш зручний і ефективний процес. Цифрове перо пасивне, не потребує зарядки і має рівень чутливості 8192 тисків. Відсутність необхідності заряджання стілус дозволяє малювати в будь-який час, грати швидко, плавно. На панелі пера розміщено дві клавіші, де одна налаштована на праву клавішу миші, друга на перемикання між пером та гумкою. У графічному планшеті є можливість перемикання в різних режимах роботи - лівші або правші. Підключення планшета з комп'ютером відбувається за допомогою новітнього порту USB Type-C, який забезпечує легке сполучення, стабільний сигнал та швидкий відгук моделі Veikk A50. Графічний планшет Veikk A50 сумісний з більшістю програм для дизайну та малювання, такими як PS, AI, krita, Painter, Sai, Zbrush, Corel, Maya і т.д.