|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−20%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Додатково | два роликові контролери |
| Діагональ | 11.6" |
| Живлення пера | немає |
| Колір | Чорний |
| Підключення | дротове |
| Робоча область, мм | 254 х 152.4 мм |
| Розподільна здатність | 5080 lpi |
| Рівнів тиску пера | 8192 |
| Тип | графічний планшет |
| Тип вводу | перо |
| Тип цифрового пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Чутливість до нахилу | ±60 рівнів |
| Android | Так |
| Bluetooth | Ні |
| Chrome OS | Ні |
| DVI | Ні |
| DisplayPort | Ні |
| HDMI | Ні |
| IOS | Ні |
| Linux | Ні |
| Mac OS | Так |
| USB | Ні |
| USB Type-C | Так |
| VGA | Ні |
| Windows | Так |
| micro USB | Ні |
| mini USB | Ні |
| Батарея | немає |
| Вага | 0.571 кг |
| Дальність передачі даних | немає |
| Документація | є |
| Кількість змінних наконечників для пера | 20 |
| Кількість кнопок | 6 |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 6 |
| Максимальна висота зчитування | 10 мм |
| Модель пера | перо без батареї |
| Наявність кабелю | Так |
| Підставка / чохол для пера | підставка |
| Підставка для монітора | Ні |
| Підтримка Multi-touch | Ні |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Ні |
| Розміри | 340 х 213 х 9 мм |
| Рукавичка | Так |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Ні |
| Точність позиціонування | ±0.25 мм |
| Формат робочої поверхні | А5 |
| Час відгуку | 4 мс |
| Швидкість зчитування | 250 PPS |
Новий відгук або коментар
Графічний планшет (Veikk VK1060PRO)
Немає в наявності
Код товару: 610016
2 948 грн
3 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Неперевершений дизайн із двома функціональними роликами, топові технічні показники, підтримка чутливості до нахилу, мультипідтримка систем, включаючи Android та велика робоча зона, все це – нова модель графічного планшета Veikk VK1060PRO. Графічний планшет Veikk VK1060PRO - топова модель дигітайзера від виробника Veikk, в якій поєднані всі сучасні технічні нововведення, максимальні показники і чудова естетика в дизайні. Модель Veikk VK1060PRO має підтримку чутливості до нахилу ±60 і рівнем чутливості стілусу 8192 градацій до тиску. Цифрове бездротове перо, без акумулятора і його не потрібно перезаряджати. Функції нахилу та високої чутливості до тиску дозволять володарю графічного планшета отримати максимальний контроль над процесом малювання, створювати плавні лінії необхідної товщини, творити та творити шедеври у мистецтві диджиталу або інших видах цифрової діяльності. Активна область Veikk VK1060PRO має великий та більш ніж достатній простір для будь-якого виду діяльності, що становить 10х6 дюймів та надтонкий та легкий корпус 9 мм, які принесуть користувачеві найкращий творчий досвід та комфорт у роботі. Модель Veikk VK1060PRO має 2 вбудовані роликові контролери та 6 гарячих клавіш, що дозволяють прискорити та створити індивідуальну зручність у робочому процесі. Роликові контролери можна налаштувати на функції масштабування зображення та зміну розміру пензля, що дозволяють в будь-яку мить зручно віддаляти та наближати необхідну ділянку зображення та змінювати розмір пензля на більшу чи меншу, легким та простим рухом руки прокручування ролика вліво чи вправо. Шість гарячих клавіш настроєні за замовчуванням, однак їх також можна налаштувати індивідуально на використання клавіш або їх поєднань на клавіатурі, що часто повторюються користувачем. Поєднання двох роликових контролерів і шести гарячих клавіш дозволяють відчути комфорт у роботі, позбавляючи зайвих дій і рухів, зображувати і висловлювати свої ідеї швидше і легше, а в гонці з запеклим дедлайн завжди залишитися переможцем. Дігітайзер підтримує не тільки з Windows 7/8/10, Mac OS X 10,12 і пізнішими версіями, але і Android 6,0 і вище (очікуйте також підтримку пристроїв від Samsung). Графічний планшет Veikk VK1060PRO сумісний з основним програмним забезпеченням для малювання - підходить для Photoshop, Sai, Painter, Illustrator, Clip Studio, GIMP, Medibang, Krita, Fire Alpaca, Blender 3D та інших основних графічних програм. З моделлю VK1060PRO ви зможете малювати, проектувати, підтримувати онлайн-навчання, навчання та віддалені зустрічі.