|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 24 міс. |
|---|---|
| Додатково | допуск точності цифрової передачі: +/- 0.25 мм |
| Діагональ | 10.1" |
| Живлення пера | немає |
| Колір | Чорний |
| Підключення | дротове + бездротове |
| Робоча область, мм | 216 x 135 мм |
| Розподільна здатність | 2540 lpi |
| Рівнів тиску пера | 4096 |
| Тип | графічний планшет |
| Тип вводу | перо |
| Тип цифрового пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Чутливість до нахилу | ±60 рівнів |
| Android | Ні |
| Bluetooth | Так |
| Chrome OS | Ні |
| DVI | Ні |
| DisplayPort | Ні |
| HDMI | Ні |
| IOS | Ні |
| Linux | Ні |
| Mac OS | Так |
| USB | Ні |
| USB Type-C | Ні |
| VGA | Ні |
| Windows | Так |
| micro USB | Так |
| mini USB | Ні |
| Батарея | немає |
| Вага | 0.41 кг |
| Дальність передачі даних | немає |
| Документація | є |
| Кількість змінних наконечників для пера | 3 |
| Кількість кнопок | 5 |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 4 |
| Максимальна висота зчитування | 7 мм |
| Модель пера | Wacom Pen 4K (LP-1100K) |
| Наявність кабелю | Так |
| Підставка / чохол для пера | немає |
| Підставка для монітора | Ні |
| Підтримка Multi-touch | Ні |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Ні |
| Розміри | 264 x 200 x 8.8 мм |
| Рукавичка | Ні |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Ні |
| Точність позиціонування | ±0.25 мм |
| Формат робочої поверхні | А5 |
| Швидкість зчитування | 133 PPS |
Новий відгук або коментар
Графічний планшет Wacom Intuos M Bluetooth Black (CTL-6100WLK-N)
Немає в наявності
Код товару: 610009
8 710 грн
8 798 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Розкрийте свій творчий потенціал по-новому із Wacom Intuos Графічний планшет Wacom Intuos, оснащений легким надточним цифровим пером і програмним забезпеченням, що завантажується, яке відповідає вашому стилю роботи. Виріб створений для того, щоб втілити ваші найсміливіші ідеї в життя. Де відбувається диво Цифрове малювання та живопис чи редагування фотографій? Яким би не був обраний вами жанр творчості, Wacom Intuos має все необхідне для того, щоб у ньому реалізуватися. Він зручний в налаштуванні та використанні, до того ж пропонує до трьох унікальних додатків, що безкоштовно завантажуються для творчих завдань. Для отримання додаткового програмного забезпечення увійдіть під своїм обліковим записом Wacom ID або створіть його, зареєструвавши свій Intuos. Можливо, потрібно зареєструватися і у постачальників програмного забезпечення. Кількість доступних програм залежить від моделі. Перше, що відчуваєш, – реалістичність відчуттів. 4096 рівнів чутливості пера до натиску та його ергономічний корпус забезпечують високу точність та керованість. Графічний планшет з модним та яскравим дизайном доступний у двох розмірах – малому (S) та середньому (M), з бездротовим з'єднанням Bluetooth 4.2 або без нього. Вибравши пір'я планшет Wacom Intuos, ви зможете безкоштовно завантажити до трьох додатків для творчих завдань: Corel Painter Essentials 6, Corel Aftershot 3 і Clip Studio Paint Pro. Для отримання додаткового програмного забезпечення увійдіть під своїм обліковим записом Wacom ID або створіть його, зареєструвавши свій Intuos. Можливо, потрібно зареєструватися і у постачальників програмного забезпечення. Кількість доступних програм залежить від моделі. Ваше перо таїть у собі силу Перше, що помічаєш, починаючи працювати з пером – це реалістичність відчуттів. Завдяки технології електромагнітного резонансу перо без батарейок має 4096 рівнів чутливості до натискання, забезпечує природне відчуття малювання, яке триває постійно, поки ви з ним працюєте. При цьому ергономічний дизайн і мала вага роблять його зручним у руці, дозволяючи відчувати і точність, і керованість. Налаштовується під користувача Якому б стилю малювання ви не віддали перевагу, пристрій підтримує наконечники-фломастери і гнучкі наконечники для пера, адже всі вони акуратно можуть зберігатися всередині самого пера. Ви також можете налаштувати обидві кнопки пера та чотири клавіші ExpressKeys, розташовані на пристрої, щоб забезпечити максимальну зручність під час свого творчого процесу. У комплект входять 3 стандартні наконечники. Наконечники-фломастери та гнучкі наконечники для пера не входять у комплект. Кожному шедевру потрібна рама Для студії, кабінету, спальні і не тільки – Wacom Intuos доступний у яскравих кольорах, які підійдуть до будь-якого навколишнього простору. На вибір пропонується чорний та фісташковий. Продуманий, компактний та стильний Надтонка та компактна конструкція означає, що Intuos можна легко використовувати будь-де. Але нехай вас не дурить його зовнішній вигляд: він не менш міцний і ефективний, ніж попередні моделі виробника. Планшет має товщину 8.8 мм, що можна порівняти зі стандартним смартфоном. Розсуньте рамки своєї творчості до країв Оскільки робоча область для малювання займає весь екран, з'являється більше місця на робочому столі та більше простору для творчості. Робоча поверхня складає 10" і займає більше 75% ширини планшета. Розпізнавання пера на планшеті: 100 рядків на 1 мм (щільність планшета). 7-дюймова робоча поверхня (S), 10-дюймова (M) Робоча поверхня займає понад 75% ширини планшета Роздільна здатність планшета 2540 рядків/дюйм (100 рядків/мм) Все, що потрібно, просто під рукою Intuos створений для того, щоб у процесі творчості художник не стикався з проблемами. Вбудований жолоб для пера утримує його на місці. Крім того, у виріб додано з'єднання Bluetooth, а це означає, що можна підключитися до свого ПК одним натисканням кнопки. Сучасне чисте полотно Налаштуйте Wacom Intuos для покращення свого стилю та завантажте для цього безкоштовні програми для творчих завдань. У поєднанні з творчою потужністю цифрового пера чудовий результат не забариться. Corel Painter Essentials 7 Розкрийте свій художній талант завдяки широкому вибору стилів малювання, унікальним пензлям Natural-Media та фотоефекту, які створюють враження автентичної, виконаної вручну роботи.
![Графічний планшет Wacom Intuos M Bluetooth Black (CTL-6100WLK-N) [610009] Графічний планшет Wacom Intuos M Bluetooth Black (CTL-6100WLK-N) [610009]](/content/images/2/585x390l80mc0/61087824809792.jpg)
![Графічний планшет Wacom Intuos M Bluetooth Black (CTL-6100WLK-N) [610009] Графічний планшет Wacom Intuos M Bluetooth Black (CTL-6100WLK-N) [610009]](/content/images/2/585x390l80mc0/42004268768934.jpg)
![Графічний планшет Wacom Intuos M Bluetooth Black (CTL-6100WLK-N) [610009] Графічний планшет Wacom Intuos M Bluetooth Black (CTL-6100WLK-N) [610009]](/content/images/2/585x390l80mc0/61334007863463.jpg)
![Графічний планшет Wacom Intuos M Bluetooth Black (CTL-6100WLK-N) [610009] Графічний планшет Wacom Intuos M Bluetooth Black (CTL-6100WLK-N) [610009]](/content/images/2/585x390l80mc0/53352308766799.jpg)
![Графічний планшет Wacom Intuos M Bluetooth Black (CTL-6100WLK-N) [610009] Графічний планшет Wacom Intuos M Bluetooth Black (CTL-6100WLK-N) [610009]](/content/images/2/390x390l80mc0/15936996058741.jpg)