|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 24 міс. |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Робоча область, мм | 152 x 95 мм |
| Рівнів тиску пера | 2048 |
| Чутливість до нахилу | ±60 рівнів |
| Вага | 0.26 кг |
| Кількість змінних наконечників для пера | 3 |
| Модель пера | LP-190K |
| Підтримка Multi-touch | Ні |
| Розміри | 210 х 146 х 8.7 мм |
| Точність позиціонування | ±0.5 мм |
| Швидкість зчитування | 133 PPS |
Новий відгук або коментар
Графічний планшет Wacom One by Small (CTL-472-N)
Немає в наявності
Код товару: 611999
2 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Цифрова творчість – це просто Ви у творчій гармонії зі своїм комп'ютером. Робіть нариси, малюйте і редагуйте фотографії природним почуттям. Немов працюєте зі звичною ручкою чи пензлем – простіше і бути не може. Природне почуття пера Швидко реагує, ергономічне, чутливе до натиску перо дарує можливість малювати, малювати, розфарбовувати і редагувати фото природним способом. Перо не вимагає батарейок, тому воно легке, ідеально збалансоване і досить зручне для роботи так довго, наскільки вам потрібне. До малювання таким пером відразу звикаєш, наче малюєш на папері. Підніміть свою творчість на новий рівень Малюйте та розфарбовуйте з підвищеною точністю. Провідна технологія на основі електромагнітного резонансу дарує вам ідеальний контроль і точність. One by Wacom дозволяє народжуватися вашим графічним проектам так, як ви завжди хотіли, - ідеально відповідаючи рухам пера. Чи редагуєте фотографії? Все, від складного відсічення до тонкого настроювання кольорів, зробити набагато простіше. Готуйтесь до валу лайків. Вибір вашого універсального цифрового полотна Вибирайте розмір, який вам найкраще підходить. One by Wacom малого розміру (S) займе на вашому столі зовсім небагато місця, але не обмежить вашої творчості. Середній розмір (M) дозволить малювати більш розгонистими лініями і надасть більше простору для самовираження. Обидві моделі досить компактні, щоб уміститись у вашій сумці для ноутбука. Максимально простий у налаштуванні Що б ви не хотіли створити, з One by Wacom це буде просто. Планшет дає вам все необхідне та нічого зайвого, тому розпочати роботу над наступним проектом настільки легко. Просто підключіть USB-кабель до комп'ютера, завантажте та встановіть драйвер, і ви готові до нових творчих звершень.