|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Діагональ | 10" |
| Живлення пера | немає |
| Колір | Чорний |
| Підключення | дротове |
| Робоча область, мм | 254 х 158 мм |
| Розподільна здатність | 5080 lpi |
| Рівнів тиску пера | 16384 |
| Тип | графічний планшет |
| Тип вводу | перо |
| Тип цифрового пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Чутливість до нахилу | ±60 рівнів |
| Android | Так |
| Bluetooth | Ні |
| Chrome OS | Так |
| DVI | Ні |
| DisplayPort | Ні |
| HDMI | Ні |
| IOS | Ні |
| Linux | Так |
| Mac OS | Так |
| USB | Так |
| USB Type-C | Ні |
| VGA | Ні |
| Windows | Так |
| micro USB | Ні |
| mini USB | Ні |
| Батарея | немає |
| Вага | 0.57 кг |
| Дальність передачі даних | немає |
| Документація | є |
| Кількість змінних наконечників для пера | 8 |
| Кількість кнопок | 8 |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 8 |
| Максимальна висота зчитування | 10 мм |
| Модель пера | P03 |
| Наявність кабелю | Так |
| Підставка / чохол для пера | підставка |
| Підставка для монітора | Ні |
| Підтримка Multi-touch | Ні |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Ні |
| Розміри | 351 x 217 x 8 мм |
| Рукавичка | Так |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Ні |
| Точність позиціонування | ±0.01 мм |
| Формат робочої поверхні | А5 |
| Швидкість зчитування | 133 PPS |
Новий відгук або коментар
Графічний планшет XP-Pen (Deco 01V3 Black)
Немає в наявності
Код товару: 612001
3 939 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Насолоджуйтесь природністю малювання За рахунок кута нахилу стілус 60 градусів з ефектом кисті лінії та штрихи стають більш гладкими та природними. Тепер Ви можете додавати тіні до своєї роботи та насолоджуватися природністю малювання та письма. Розширте межі Планшет Deco 01 V3 пропонує велику робочу область розміром 10х6,25 дюймів для продуктивної роботи. При цьому товщина планшета складає всього 8 мм, тому Ви можете брати його із собою, не турбуючись про вагу Універсальність Ви можете персоналізувати 8 гарячих клавіш на планшеті Deco, які співпадають із розміром Ваших пальців. За рахунок зменшення сліпих зон Ви можете легко знаходити швидкі клавіші і прив’язувати їх до різних програм. Ультратонкий та ультрамобільний Планшет Deco 01 V3 став більш легким та зручним для перенесення за рахунок зменшення товщини до 8 мм. Покладіть його в рюкзак, щоб дістати відразу, як прийде натхнення. Підсвічування для натхнення Планшет Deco 01 V3 підсвічується з обох боків області для малювання. При цьому Ви можете регулювати рівень яскравості та створювати зручну атмосферу для своєї творчості. Зручний ефективний стілус Стилус використовується як справжня ручка без батарейок та необхідності заряджання. Цей стілус створює відчуття природності за рахунок 16384 рівнів чутливості натискання для інтелектуалізації процесу редагування, навігації та творчості з повним набором пензлів та ручок. Нові можливості, новий потенціал Планшет XPPen Deco 01 V3 можна підключати до пристроїв Android 6.0 та вище. Він сумісний з більшістю популярних програм, включаючи ibis Paint X, FlipaClip, Medibang, Autodesk Sketchbook, Zenbrush та Artage. Тепер Ви отримаєте нові можливості для творчості на додаток до надвисокої мобільності та потенціалу. Високий рівень сумісності Планшет сумісний із системами Windows 7 (і вище), Android 6.0 (і вище), Mac OS 10.10 (і вище), Chrome OS 88 (і вище) та Linux.
![Графічний планшет XP-Pen (Deco 01V3 Black) [612001] Графічний планшет XP-Pen (Deco 01V3 Black) [612001]](/content/images/24/390x390l80mc0/75462442069086.jpg)
![Графічний планшет XP-Pen (Deco 01V3 Black) [612001] Графічний планшет XP-Pen (Deco 01V3 Black) [612001]](/content/images/24/390x390l80mc0/71398522547413.jpg)
![Графічний планшет XP-Pen (Deco 01V3 Black) [612001] Графічний планшет XP-Pen (Deco 01V3 Black) [612001]](/content/images/24/390x390l80mc0/95256059803452.jpg)
![Графічний планшет XP-Pen (Deco 01V3 Black) [612001] Графічний планшет XP-Pen (Deco 01V3 Black) [612001]](/content/images/24/390x390l80mc0/54482664251822.jpg)
![Графічний планшет XP-Pen (Deco 01V3 Black) [612001] Графічний планшет XP-Pen (Deco 01V3 Black) [612001]](/content/images/24/390x390l80mc0/11478635748064.jpg)
![Графічний планшет XP-Pen (Deco 01V3 Black) [612001] Графічний планшет XP-Pen (Deco 01V3 Black) [612001]](/content/images/24/390x390l80mc0/76010068930266.jpg)
![Графічний планшет XP-Pen (Deco 01V3 Black) [612001] Графічний планшет XP-Pen (Deco 01V3 Black) [612001]](/content/images/24/390x390l80mc0/80275068613453.jpg)
![Графічний планшет XP-Pen (Deco 01V3 Black) [612001] Графічний планшет XP-Pen (Deco 01V3 Black) [612001]](/content/images/24/390x390l80mc0/60865132563334.jpg)
![Графічний планшет XP-Pen (Deco 01V3 Black) [612001] Графічний планшет XP-Pen (Deco 01V3 Black) [612001]](/content/images/24/390x390l80mc0/46944013358071.jpg)