|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Діагональ | 10" |
| Живлення пера | немає |
| Колір | Чорний |
| Підключення | дротове |
| Робоча область, мм | 160 х 90 мм |
| Розподільна здатність | 5080 lpi |
| Рівнів тиску пера | 16384 |
| Тип | графічний планшет |
| Тип вводу | перо |
| Тип цифрового пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Чутливість до нахилу | ±60 рівнів |
| Android | Так |
| Bluetooth | Ні |
| Chrome OS | Так |
| DVI | Ні |
| DisplayPort | Ні |
| HDMI | Ні |
| IOS | Ні |
| Linux | Так |
| Mac OS | Так |
| USB | Так |
| USB Type-C | Ні |
| VGA | Ні |
| Windows | Так |
| micro USB | Ні |
| mini USB | Ні |
| Батарея | немає |
| Вага | 0.17 кг |
| Дальність передачі даних | немає |
| Документація | є |
| Кількість змінних наконечників для пера | 8 |
| Кількість кнопок | 8 |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 8 |
| Максимальна висота зчитування | 10 мм |
| Модель пера | P01 |
| Наявність кабелю | Так |
| Підставка / чохол для пера | підставка |
| Підставка для монітора | Ні |
| Підтримка Multi-touch | Ні |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Ні |
| Розміри | 188 x 149 x 7.7 мм |
| Рукавичка | Так |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Ні |
| Точність позиціонування | ±0.01 мм |
| Формат робочої поверхні | А5 |
| Швидкість зчитування | 133 PPS |
Новий відгук або коментар
Графічний планшет XP-Pen (Deco 640)
Немає в наявності
Код товару: 610022
1 829 грн
1 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Почніть малювати з легкістю та високою ефективністю Ультратонкий дизайн із закругленими краями забезпечує простору область для малювання і знижує втому зап’ястя. У поєднанні з 8 м’якими кнопками швидкого доступу і зручним пером для малювання, ви з легкістю здобудете навички малювання на планшеті. Відкрийте більше можливостей у повсякденному житті Deco 640 - це не просто графічний планшет. Він досить тонкий і легкий, тому його можна використовувати як цифрову записну книжку. Записуйте лекції в класі або робіть нотатки, і ви ніколи не проґавите важливі моменти. Використовуйте планшет для малювання, ретушування, редагування відео, дистанційного навчання, електронного підпису, ігри в OSU. Зафіксуйте своє натхнення з миттєвим відгуком Завдяки роздільній здатності пера 5080 LPI з частотою зчитування у 220RPS, курсор без затримок відстежує наконечник пера, забезпечуючи швидке та стабільне передавання всіх штрихів на комп’ютері.