|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−16%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Додатково | затискач для заміни наконечників |
| Діагональ | 11.6" |
| Живлення пера | немає |
| Колір | Чорний, cиній |
| Підключення | дротове |
| Робоча область, мм | 254 х 152.4 мм |
| Розподільна здатність | 5080 lpi |
| Рівнів тиску пера | 8192 |
| Тип | графічний планшет |
| Тип вводу | перо |
| Тип цифрового пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Чутливість до нахилу | ±60 рівнів |
| Android | Так |
| Bluetooth | Ні |
| Chrome OS | Так |
| DVI | Ні |
| DisplayPort | Ні |
| HDMI | Ні |
| IOS | Ні |
| Linux | Так |
| Mac OS | Так |
| USB | Ні |
| USB Type-C | Так |
| VGA | Ні |
| Windows | Так |
| micro USB | Ні |
| mini USB | Ні |
| Батарея | немає |
| Вага | 0.547 кг |
| Дальність передачі даних | немає |
| Документація | є |
| Кількість змінних наконечників для пера | 10 |
| Максимальна висота зчитування | 10 мм |
| Модель пера | P01 |
| Наявність кабелю | Ні |
| Підставка / чохол для пера | немає |
| Підставка для монітора | Ні |
| Підтримка Multi-touch | Ні |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Ні |
| Розміри | 315 х 222.9 х 12.5 мм |
| Рукавичка | Ні |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Ні |
| Формат робочої поверхні | А5 |
| Швидкість зчитування | 220 PPS |
Новий відгук або коментар
Графічний планшет XP-Pen Deco Fun L Blue (Deco Fun L_BE)
Немає в наявності
Код товару: 610019
2 893 грн
3 429 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Графічний планшет XP-Pen Deco Fun L XP-Pen Deco Fun L – це графічний планшет у чорному та червоному кольорах з робочою областю 10 дюймів на 6,27 дюйма. Це ідеальний інструмент для навчання, роботи, малювання чи навіть гри. З нескінченними варіантами пензлів, квітів та візерунків. Завдяки безлічі опцій, включаючи пензлі, кольори та візерунки, ви зможете створювати анімовані історії, завдання та проекти та ділитися ними. Більше можливостей під час роботи Під час онлайн-нарад графічний планшет XP-Pen Deco Fun L дозволить вам ефективніше презентувати свої проекти. Ви можете писати або малювати на загальному контенті, використовуючи діаграми, лінії та коментарі. Ви також можете використовувати планшет для швидкого цифрового підпису контрактів та документів. Малюй та твори Графічний планшет Deco Fun L підтримує 8192 рівня чутливості до тиску та функцію нахилу на 60 градусів. Це означає, що незалежно від того, чи малюєте ви ескізи, малюєте, проектуєте або малюєте, ви оціните функціональність, яку пропонує цей пристрій. Просте управління та широка сумісність Графічний планшет XP-Pen Deco Fun L розроблений для простої роботи за принципом plug-and-play. Підключіть його та почніть творчий процес створення. Більше того, завантаживши драйвер і виконавши просту триетапну установку, ви отримаєте доступ до розширених налаштувань, таких як натиск пера. Модель Deco Fun L сумісна з Android, Chrome OS, Linux, Windows та MacOS. Він також підтримує більшість програм цифрової роботи, дистанційного навчання, малювання та анімації. 1 графічний планшет, 1 стилус P01, 10 змінних накінечників для пера, 1 Дріт USB-C, 1 посібник користувача, 1 гарантійний талон
![Графічний планшет XP-Pen Deco Fun L Blue (Deco Fun L_BE) [610019] Графічний планшет XP-Pen Deco Fun L Blue (Deco Fun L_BE) [610019]](/content/images/11/553x390l80mc0/99499748253325.jpg)
![Графічний планшет XP-Pen Deco Fun L Blue (Deco Fun L_BE) [610019] Графічний планшет XP-Pen Deco Fun L Blue (Deco Fun L_BE) [610019]](/content/images/11/586x390l80mc0/74847351248074.jpg)
![Графічний планшет XP-Pen Deco Fun L Blue (Deco Fun L_BE) [610019] Графічний планшет XP-Pen Deco Fun L Blue (Deco Fun L_BE) [610019]](/content/images/11/440x390l80mc0/88223732258653.jpg)
![Графічний планшет XP-Pen Deco Fun L Blue (Deco Fun L_BE) [610019] Графічний планшет XP-Pen Deco Fun L Blue (Deco Fun L_BE) [610019]](/content/images/11/584x390l80mc0/56449507056815.jpg)
![Графічний планшет XP-Pen Deco Fun L Blue (Deco Fun L_BE) [610019] Графічний планшет XP-Pen Deco Fun L Blue (Deco Fun L_BE) [610019]](/content/images/11/390x390l80mc0/22881956790006.jpg)
![Графічний планшет XP-Pen Deco Fun L Blue (Deco Fun L_BE) [610019] Графічний планшет XP-Pen Deco Fun L Blue (Deco Fun L_BE) [610019]](/content/images/11/390x390l80mc0/15092834416029.jpg)