|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Додатково | затискач для заміни наконечників |
| Діагональ | 5.7" |
| Живлення пера | немає |
| Колір | Чорний |
| Підключення | дротове |
| Робоча область, мм | 121.9 х 76.2 мм |
| Розподільна здатність | 5080 lpi |
| Рівнів тиску пера | 8192 |
| Тип | графічний планшет |
| Тип вводу | перо |
| Тип цифрового пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Чутливість до нахилу | ±60 рівнів |
| Android | Так |
| Bluetooth | Ні |
| Chrome OS | Так |
| DVI | Ні |
| DisplayPort | Ні |
| HDMI | Ні |
| IOS | Ні |
| Linux | Так |
| Mac OS | Так |
| USB | Ні |
| USB Type-C | Так |
| VGA | Ні |
| Windows | Так |
| micro USB | Ні |
| mini USB | Ні |
| Батарея | немає |
| Дальність передачі даних | немає |
| Документація | немає |
| Кількість змінних наконечників для пера | 10 |
| Максимальна висота зчитування | 10 мм |
| Модель пера | P01 |
| Наявність кабелю | Так |
| Підставка / чохол для пера | немає |
| Підставка для монітора | Ні |
| Підтримка Multi-touch | Ні |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Ні |
| Розміри | 182.4 х 134.7 х 10.5 мм |
| Рукавичка | Ні |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Ні |
| Формат робочої поверхні | А6 |
| Час відгуку | 7.5 мс |
| Швидкість зчитування | 220 PPS |
Новий відгук або коментар
Графічний планшет XP-Pen Deco Fun XS Black (Deco Fun XS_BK)
Немає в наявності
Код товару: 610021
1 929 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
XP-Pen Deco Fun XS - остання розробка від XP-Pen. Використання Deco Fun для віддаленого навчання дозволить учням та вчителям взаємодіяти та ділитися своїми думками та ідеями в режимі реального часу. Завдяки нескінченній кількості пензлів, квітів та шаблонів ви можете без особливих зусиль створювати навчальні посібники, анімовані історії, презентації та ділитися ними. Ви можете грати у osu! з Deco Fun швидко та точно. Deco Fun допоможе вам краще слідувати ритму, покращити продуктивність та потрапити до рейтингу. Це чудовий шанс вивчити ще більше можливостей для ігор! Deco Fun сумісний з операційними системами Android, Chrome OS, Linux, Windows та MacOS. Він підтримує більшість програм для цифрової роботи, дистанційного навчання, малювання та анімації, включаючи Microsoft Office, Zoom, Skype, Adobe Photoshop, SAI та інші. І точно задовольнить усі ваші творчі бажання! 1 графічний планшет, 1 стилус P01, 10 змінних накінечників для пера, 1 Дріт USB-C, 1 посібник користувача, 1 гарантійний талон
![Графічний планшет XP-Pen Deco Fun XS Black (Deco Fun XS_BK) [610021] Графічний планшет XP-Pen Deco Fun XS Black (Deco Fun XS_BK) [610021]](/content/images/13/420x390l80mc0/93847972805302.jpg)
![Графічний планшет XP-Pen Deco Fun XS Black (Deco Fun XS_BK) [610021] Графічний планшет XP-Pen Deco Fun XS Black (Deco Fun XS_BK) [610021]](/content/images/13/475x390l80mc0/26604577196829.jpg)
![Графічний планшет XP-Pen Deco Fun XS Black (Deco Fun XS_BK) [610021] Графічний планшет XP-Pen Deco Fun XS Black (Deco Fun XS_BK) [610021]](/content/images/13/461x390l80mc0/49877975742650.jpg)
![Графічний планшет XP-Pen Deco Fun XS Black (Deco Fun XS_BK) [610021] Графічний планшет XP-Pen Deco Fun XS Black (Deco Fun XS_BK) [610021]](/content/images/13/390x390l80mc0/22952673116057.jpg)