|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Додатково | затискач для заміни наконечників |
| Діагональ | 5" |
| Живлення пера | немає |
| Колір | Чорний |
| Підключення | дротове |
| Робоча область, мм | 101.6 х 76.2 мм |
| Розподільна здатність | 5080 lpi |
| Рівнів тиску пера | 8192 |
| Тип | графічний планшет |
| Тип вводу | перо |
| Тип цифрового пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Чутливість до нахилу | ±60 рівнів |
| Android | Так |
| Bluetooth | Ні |
| Chrome OS | Ні |
| DVI | Ні |
| DisplayPort | Ні |
| HDMI | Ні |
| IOS | Ні |
| Linux | Ні |
| Mac OS | Так |
| USB | Ні |
| USB Type-C | Так |
| VGA | Ні |
| Windows | Так |
| micro USB | Ні |
| mini USB | Ні |
| Батарея | немає |
| Дальність передачі даних | немає |
| Документація | є |
| Кількість змінних наконечників для пера | 10 |
| Кількість кнопок | 6 |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 6 |
| Максимальна висота зчитування | 10 мм |
| Модель пера | P05D |
| Наявність кабелю | Так |
| Підставка / чохол для пера | немає |
| Підставка для монітора | Ні |
| Підтримка Multi-touch | Ні |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | Ні |
| Розміри | 178.2 х 125 х 8 мм |
| Рукавичка | Ні |
| Сенсорне кільце Touch Ring | Ні |
| Формат робочої поверхні | A7 |
| Швидкість зчитування | 220 PPS |
Новий відгук або коментар
Графічний планшет XP-Pen (Deco Mini 4)
Немає в наявності
Код товару: 610020
1 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Неймовірно портативний і дуже потужний Насолоджуйтеся високою продуктивністю портативного планшета. Із супердоступним Deco mini4 ви можете зловити натхнення, ваші ідеї завжди з вами. Робота без зупинки Простий у використанні Deco mini4 дає змогу вільно висловлювати свої ідеї. Настройте поєднання гарячих клавіш так, як зручно особисто вам, під ваші особисті переваги. Задовольнити свої творчі потреби Deco mini4 постачається зі стилусом P05D без батареї, який працює довгі години, що дає змогу творити без перерви. Вишукані лінії Маючи до 8192 рівнів чутливості до натискання, стилус створює природні лінії різної ширини, даючи змогу вам із легкістю створювати красиві штрихи. Творіть вільно Deco mini4 — портативний і підтримує з’єднання з пристроями на основі Android (планшетами та смартфонами), що дає змогу вам висловлювати свої думки вільніше. Під’єднуйте свої пристрої легко Deco mini4 обладнаний портом USB-C, що дає змогу під’єднувати його безпосередньо до вашого iMac, MacBook Pro або комп’ютера на основі ОС Windows. Сумісність XP-Pen Deco mini4 сумісний з ОС Windows 10/8/7, Mac OS X 10.10 (і вище), Android 6.0 (і вище) і Chrome. Планшет також працює з основним програмним забезпеченням, включно з Photoshop, SAI, Painter, Illustrator, Clip Studio, GIMP, Medibang, Krita, Fire Alpaca і Blender 3D.
![Графічний планшет XP-Pen (Deco Mini 4) [610020] Графічний планшет XP-Pen (Deco Mini 4) [610020]](/content/images/12/390x390l80mc0/99293682958175.jpg)
![Графічний планшет XP-Pen (Deco Mini 4) [610020] Графічний планшет XP-Pen (Deco Mini 4) [610020]](/content/images/12/570x390l80mc0/65568577824796.jpg)
![Графічний планшет XP-Pen (Deco Mini 4) [610020] Графічний планшет XP-Pen (Deco Mini 4) [610020]](/content/images/12/627x390l80mc0/52288089250837.jpg)
![Графічний планшет XP-Pen (Deco Mini 4) [610020] Графічний планшет XP-Pen (Deco Mini 4) [610020]](/content/images/12/362x390l80mc0/58330943353411.jpg)
![Графічний планшет XP-Pen (Deco Mini 4) [610020] Графічний планшет XP-Pen (Deco Mini 4) [610020]](/content/images/12/800x331l80mc0/74661964702526.jpg)