платежі
по 338 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Інтерфейс підключення | 2xmini-jack (разъем 3.5 мм) |
|---|---|
| Акустичне оформлення | Закриті |
| Гарантія | 6 міс. |
| Довжина дроту | 2 м |
| Довжина дроту, м | 2.00 |
| Діаметр мембрани випромінювачів | 40 мм |
| З'єднувальний роз'єм | 2 х 3.5 мм (mini-Jack) |
| Колір | Чорний, червоний |
| Конструкція мікрофону | Вбудований в навушник |
| Кріплення мікрофону | Рухоме |
| Матеріал амбушур | Штучна шкіра |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Опір | 32 Ом |
| Опір, Ом | 32.00 |
| Особливості кабеля | Круглий |
| Особливості конструкції | Регульоване наголов'я |
| Підключення | Дротове |
| Регулювання гучності | Так |
| Регулятор гучності | Так |
| Система активного шумопоглинання | Ні |
| Технічні. Частотний діапазон | 20 - 20000 Гц |
| Технічні. Частотний діапазон мікрофона | 100-16000 Гц |
| Тип випромінювачів | Динамічні |
| Тип кріплення | На |
| Тип навушників | Іг |
| Форма роз'єму | Пр |
| Чутливість | 10 |
| Чутливість мікрофона | 54 |
| Чутливість мікрофона, дБ | 54 |
| Чутливість, дБ | 105.00 |