|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Ethernet | Так |
| HDMI | Так |
| USB | Так |
| Ємність батареї | 5220 мАг |
| Вага | 0.534 кг |
| Графічний процесор | NVIDIA Ampere |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Діагональ дисплею | 7.9" |
| Колір | Black |
| Кількість ігор | 1 |
| Модель | Nintendo Switch 2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Процесор | NVIDIA T239 |
| Підтримка носіїв | карта пам'яті |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Розміри | 272 х 166 x 13.9 мм |
| Тип | гібрідна |
| Тип Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Тип вбудованої пам'яті | SSD |
| Тип дисплея | LCD |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Час автономної роботи | до 6.5 годин |
Новий відгук або коментар
Ігрова консоль Nintendo Switch 2 Black Mario Kart World Bundle (0045496321529)_JP (0045496321529_JP)
Немає в наявності
Код товару: 615923
23 971 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Відкрийте для себе Nintendo Switch 2! Ваші ігри оживуть на яскравому 7,9-дюймовому екрані з роздільною здатністю 1080p, який ідеально демонструє обчислювальну та графічну потужність системи. Оновлена док-станція підтримує роздільну здатність до 4K і плавність до 120 кадрів на секунду у сумісних іграх та на телевізорах. Нові контролери Joy-Con 2 кріпляться на магнітах і можуть використовуватися як миша у сумісних іграх. Більше того, ви можете насолоджуватися сумісними іграми з поточної бібліотеки Nintendo Switch. Спілкуйтеся з друзями та близькими завдяки GameChat! Nintendo Switch 2 оснащена вбудованим мікрофоном з шумом приглушенням для чистого звуку. Завдяки цьому спілкування з друзями стає природним, наче ви всі разом в одному місці. Грайте в Mario Kart World зараз Ганяйте трасами у величезному взаємопов’язаному світі Mario Kart World, доступному тільки на Nintendo Switch 2. Досліджуйте зелені рівнини, галасливі міста, відкриті водні простори, гігантські вулкани та багато іншого. Грайте на одній системі з 4 гравцями або змагайтеся з мережі в гонках із 24 гравцями. Ви також можете розпочати сесію GameChat, щоб спілкуватися під час перегонів або разом дослідити відкритий світ. Основні характеристики: Три режими гри: телевізійний, настільний та портативний Більший, яскравий 7,9-дюймовий сенсорний РК-екран із підтримкою HDR та частотою до 120 кадрів на секунду Док-станція з підтримкою 4K (при підключенні до сумісного телевізора). GameChat дозволяє спілкуватися в голосовому чаті, обмінюватися повідомленнями з екрана та здійснювати відеодзвінки 256 ГБ вбудованої пам’яті з можливістю розширення за допомогою карт пам’яті microSD Express (придбаються окремо) Сумісність із фізичними та цифровими іграми Nintendo Switch (за деякими винятками) Магнітне кріплення Joy-Con 2 з підтримкою керування мишею у сумісних іграх
![Ігрова консоль Nintendo Switch 2 Black Mario Kart World Bundle (0045496321529)_JP (0045496321529_JP) [615923] Ігрова консоль Nintendo Switch 2 Black Mario Kart World Bundle (0045496321529)_JP (0045496321529_JP) [615923]](/content/images/4/693x390l80mc0/34046809980578.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo Switch 2 Black Mario Kart World Bundle (0045496321529)_JP (0045496321529_JP) [615923] Ігрова консоль Nintendo Switch 2 Black Mario Kart World Bundle (0045496321529)_JP (0045496321529_JP) [615923]](/content/images/4/693x390l80mc0/96634849403147.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo Switch 2 Black Mario Kart World Bundle (0045496321529)_JP (0045496321529_JP) [615923] Ігрова консоль Nintendo Switch 2 Black Mario Kart World Bundle (0045496321529)_JP (0045496321529_JP) [615923]](/content/images/4/693x390l80mc0/84755116244983.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo Switch 2 Black Mario Kart World Bundle (0045496321529)_JP (0045496321529_JP) [615923] Ігрова консоль Nintendo Switch 2 Black Mario Kart World Bundle (0045496321529)_JP (0045496321529_JP) [615923]](/content/images/4/693x390l80mc0/64367352291163.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo Switch 2 Black Mario Kart World Bundle (0045496321529)_JP (0045496321529_JP) [615923] Ігрова консоль Nintendo Switch 2 Black Mario Kart World Bundle (0045496321529)_JP (0045496321529_JP) [615923]](/content/images/4/693x390l80mc0/42589706639389.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo Switch 2 Black Mario Kart World Bundle (0045496321529)_JP (0045496321529_JP) [615923] Ігрова консоль Nintendo Switch 2 Black Mario Kart World Bundle (0045496321529)_JP (0045496321529_JP) [615923]](/content/images/4/693x390l80mc0/93452577049503.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo Switch 2 Black Mario Kart World Bundle (0045496321529)_JP (0045496321529_JP) [615923] Ігрова консоль Nintendo Switch 2 Black Mario Kart World Bundle (0045496321529)_JP (0045496321529_JP) [615923]](/content/images/4/693x390l80mc0/26401711065223.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo Switch 2 Black Mario Kart World Bundle (0045496321529)_JP (0045496321529_JP) [615923] Ігрова консоль Nintendo Switch 2 Black Mario Kart World Bundle (0045496321529)_JP (0045496321529_JP) [615923]](/content/images/4/693x390l80mc0/60598712874291.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo Switch 2 Black Mario Kart World Bundle (0045496321529)_JP (0045496321529_JP) [615923] Ігрова консоль Nintendo Switch 2 Black Mario Kart World Bundle (0045496321529)_JP (0045496321529_JP) [615923]](/content/images/4/390x390l80mc0/25886581182040.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo Switch 2 Black Mario Kart World Bundle (0045496321529)_JP (0045496321529_JP) [615923] Ігрова консоль Nintendo Switch 2 Black Mario Kart World Bundle (0045496321529)_JP (0045496321529_JP) [615923]](/content/images/4/390x390l80mc0/90155517859661.jpg)