|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| Ethernet | Так |
| HDMI | Так |
| USB | Так |
| Ємність батареї | 4310 мАг |
| Вага | 0.42 кг |
| Джерело живлення | блок живлення |
| Діагональ дисплею | 7" |
| Колір | Blue Red |
| Кількість ігор | немає |
| Модель | Nintendo Switch OLED |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Процесор | NVIDIA Tegra |
| Підтримка носіїв | карта пам'яті |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Розміри | 242 х 102 х 14 мм |
| Тип | гібрідна |
| Тип Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Тип вбудованої пам'яті | SSD |
| Тип дисплея | OLED |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4 |
| Час автономної роботи | до 9 годин |
Новий відгук або коментар
Ігрова консоль Nintendo (Switch OLED HEG-001 Neon Blue and Neon Red_HK)
Немає в наявності
Код товару: 611622
11 455 грн
11 571 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Насолоджуйтесь відеоіграми де завгодно і коли завгодно на Nintendo Switch Oled із барвистим 7 дюймовим Oled екраном із глибокими кольорами. Nintendo Switch - OLED-модель відрізняється барвистим 7-дюймовим OLED-екраном з більш тонкими рамками. Глибокі кольори цього збільшеного дисплея та високий контраст дозволять з головою поринути у ігровий процес у портативному та настільному режимах. Особливості: Три ігрові режими: Режим ТВ: Зберіться біля великого екрану та грайте у компанії друзів. Підключіть консоль до телевізора та насолоджуйтесь іграми HD на великому екрані; Грайте з комфортом у настільному режимі Відкиньте опору, передайте контролер іншому гравцю і насолоджуйтесь змагальним або спільним мультиплеєром на одному екрані будь-де і будь-коли. Широка регульована опора дозволить розташувати Nintendo Switch - OLED-модель під потрібним кутом для комфортної гри в настільному режимі; Нова док-станція з портом LAN Док-станція, що йде в комплекті з консоллю Nintendo Switch - OLED-модель, включає два порти USB, роз’єм HDMI для під’єднання до телевізора і новий порт LAN для стабільної гри онлайн в режимі ТВ; Внутрішня пам’ять на 64 ГБ Nintendo Switch – OLED-модель має внутрішню пам’ять на 64 ГБ. Доступне місце можна розширити за допомогою сумісної картки microSD (продається окремо). Завантажуйте улюблені ігри та грайте в них де завгодно і будь-коли; Портативний режим: Візьміть із собою великий та чудовий екран. Підключіть контролери Joy-Con, беріть консоль із собою та грайте де завгодно. На кожній стороні Nintendo Switch розташовано контролер Joy-Con, які працюють у парі. Якщо ви встановите два Joy-Con у власнику Joy-Con, у вас вийде традиційний контролер. Без власника вони функціонують як два окремих повноцінні контролери. Підключайте до восьми консолей для розрахованої на багато користувачів гри Локальний мультиплеєр: Грайте на великому екрані вдома разом із друзями.* * Можуть бути потрібні додаткові контролери (продаються окремо). Локальний бездротовий режим: Гравці можуть підключити до восьми консолей Nintendo Switch або Nintendo Switch Lite один до одного і насолоджуватися розрахованими на багато користувачів іграми. Мережевий мультиплеєр: З членством Nintendo Switch Online ви зможете грати з друзями та іншими гравцями з усього світу, отримаєте доступ до зростаючої бібліотеки класичних ігор NES з додатковими онлайн-функціями, зможете скористатися такими ексклюзивними пропозиціями, як TETRIS 99 та ваучери на ігри Nintendo Switch !
![Ігрова консоль Nintendo (Switch OLED HEG-001 Neon Blue and Neon Red_HK) [611622] Ігрова консоль Nintendo (Switch OLED HEG-001 Neon Blue and Neon Red_HK) [611622]](/content/images/31/569x390l80mc0/86666154208281.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo (Switch OLED HEG-001 Neon Blue and Neon Red_HK) [611622] Ігрова консоль Nintendo (Switch OLED HEG-001 Neon Blue and Neon Red_HK) [611622]](/content/images/31/800x376l80mc0/15546435913098.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo (Switch OLED HEG-001 Neon Blue and Neon Red_HK) [611622] Ігрова консоль Nintendo (Switch OLED HEG-001 Neon Blue and Neon Red_HK) [611622]](/content/images/31/677x390l80mc0/23519422329893.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo (Switch OLED HEG-001 Neon Blue and Neon Red_HK) [611622] Ігрова консоль Nintendo (Switch OLED HEG-001 Neon Blue and Neon Red_HK) [611622]](/content/images/31/436x390l80mc0/94408596812950.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo (Switch OLED HEG-001 Neon Blue and Neon Red_HK) [611622] Ігрова консоль Nintendo (Switch OLED HEG-001 Neon Blue and Neon Red_HK) [611622]](/content/images/31/304x390l80mc0/36755331698058.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo (Switch OLED HEG-001 Neon Blue and Neon Red_HK) [611622] Ігрова консоль Nintendo (Switch OLED HEG-001 Neon Blue and Neon Red_HK) [611622]](/content/images/31/695x390l80mc0/88370960559146.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo (Switch OLED HEG-001 Neon Blue and Neon Red_HK) [611622] Ігрова консоль Nintendo (Switch OLED HEG-001 Neon Blue and Neon Red_HK) [611622]](/content/images/31/574x390l80mc0/21919512387138.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo (Switch OLED HEG-001 Neon Blue and Neon Red_HK) [611622] Ігрова консоль Nintendo (Switch OLED HEG-001 Neon Blue and Neon Red_HK) [611622]](/content/images/31/390x390l80mc0/85266792398844.jpg)