|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| Ethernet | Так |
| HDMI | Так |
| USB | Так |
| Ємність батареї | 4310 мАг |
| Вага | 0.42 кг |
| Джерело живлення | блок живлення |
| Діагональ дисплею | 7" |
| Колір | Gold |
| Кількість ігор | немає |
| Модель | Nintendo Switch OLED |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Процесор | NVIDIA Tegra |
| Підтримка носіїв | карта пам'яті |
| Роздільна здатність | 1280x720 |
| Розміри | 242 х 102 х 14 мм |
| Тип | портативна |
| Тип Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Тип вбудованої пам'яті | eMMC |
| Тип дисплея | OLED |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4 |
| Час автономної роботи | до 9 годин |
Новий відгук або коментар
Ігрова консоль Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Edition_HK (Switch OLED The Legend of Zelda Tears_HK)
Немає в наявності
Код товару: 611093
12 727 грн
12 856 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Насолоджуйтесь відеоіграми будь-де і будь-коли на Nintendo Switch Oled Nintendo Switch - OLED-модель відрізняється барвистим 7-дюймовим OLED-екраном з більш тонкими рамками. Глибокі кольори цього збільшеного дисплея та високий контраст дозволять з головою поринути у ігровий процес у портативному та настільному режимах. Три ігрові режими Режим ТБ: Зберіться біля великого екрану та грайте у компанії друзів. Підключіть консоль до телевізора та насолоджуйтесь іграми HD на великому екрані. Грайте з комфортом у настільному режимі Відкиньте опір, передайте контролер іншому гравцю та насолоджуйтесь змагальним або загальним мультиплеєром на одному екрані у будь-якому місці та у будь-який час. Широка опора, що регулюється, дозволить розмістити Nintendo Switch – OLED-модель під потрібним кутом для комфортної гри в настільному режимі. Нова док-станція з портом LAN Док-станція, що йде в комплекті з консоллю Nintendo Switch – OLED-модель, включає два порти USB, роз'єм HDMI для підключення до телевізора та новий порт LAN для стабільної гри онлайн у режимі ТБ. Внутрішня пам'ять на 64 ГБ Nintendo Switch – OLED модель має внутрішню пам'ять на 64 ГБ. Доступне місце можна розширити за допомогою сумісної картки microSD (продається окремо). Завантажуйте улюблені ігри та грайте в них де завгодно і коли завгодно. Портативний режим Візьміть великий та чудовий екран. Підключіть контролери Joy-Con, беріть консоль із собою і грайте будь-де. На кожній стороні Nintendo Switch розташований контролер Joy-Con, які працюють у парі. Якщо ви встановите два Joy-Con у власника Joy-Con, у вас вийде традиційний контролер. Без власника вони функціонують як два окремих повноцінні контролери. Локальний бездротовий режим Гравці можуть підключити до восьми консолей Nintendo Switch або Nintendo Switch Lite один до одного і насолоджуватися розрахованими на багато користувачів іграми. Мережевий мультиплеєр З членством Nintendo Switch Online ви зможете грати з друзями та іншими гравцями з усього світу, отримаєте доступ до бібліотеки класичних ігор NES, що росте, з додатковими онлайн-функціями, зможете скористатися такими ексклюзивними пропозиціями, як TETRIS 99 і ваучери на ігри Nintendo!
![Ігрова консоль Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Edition_HK (Switch OLED The Legend of Zelda Tears_HK) [611093] Ігрова консоль Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Edition_HK (Switch OLED The Legend of Zelda Tears_HK) [611093]](/content/images/19/390x390l80mc0/93446001677764.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Edition_HK (Switch OLED The Legend of Zelda Tears_HK) [611093] Ігрова консоль Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Edition_HK (Switch OLED The Legend of Zelda Tears_HK) [611093]](/content/images/19/742x390l80mc0/16061533515118.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Edition_HK (Switch OLED The Legend of Zelda Tears_HK) [611093] Ігрова консоль Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Edition_HK (Switch OLED The Legend of Zelda Tears_HK) [611093]](/content/images/19/870x368l80mc0/52193374632431.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Edition_HK (Switch OLED The Legend of Zelda Tears_HK) [611093] Ігрова консоль Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Edition_HK (Switch OLED The Legend of Zelda Tears_HK) [611093]](/content/images/19/437x390l80mc0/23405682196661.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Edition_HK (Switch OLED The Legend of Zelda Tears_HK) [611093] Ігрова консоль Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Edition_HK (Switch OLED The Legend of Zelda Tears_HK) [611093]](/content/images/19/390x390l80mc0/70388590331011.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Edition_HK (Switch OLED The Legend of Zelda Tears_HK) [611093] Ігрова консоль Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Edition_HK (Switch OLED The Legend of Zelda Tears_HK) [611093]](/content/images/19/432x390l80mc0/19522280334569.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Edition_HK (Switch OLED The Legend of Zelda Tears_HK) [611093] Ігрова консоль Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Edition_HK (Switch OLED The Legend of Zelda Tears_HK) [611093]](/content/images/19/407x390l80mc0/87179833868460.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Edition_HK (Switch OLED The Legend of Zelda Tears_HK) [611093] Ігрова консоль Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda Tears of the Kingdom Edition_HK (Switch OLED The Legend of Zelda Tears_HK) [611093]](/content/images/19/683x390l80mc0/56508358139268.jpg)