|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| Ethernet | Так |
| HDMI | Так |
| USB | Так |
| Ємність батареї | 4310 мАг |
| Вага | 0.4 кг |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce 6 ULP |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Діагональ дисплею | 6.2" |
| Колір | Blue Red |
| Кількість ігор | немає |
| Модель | Nintendo Switch V2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Процесор | NVIDIA Tegra X1 |
| Підтримка носіїв | карта пам'яті |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Розміри | 242 х 102 х 14 мм |
| Тип | гібрідна |
| Тип Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Тип вбудованої пам'яті | SSD |
| Тип дисплея | IPS |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4 |
| Час автономної роботи | до 9 годин |
Новий відгук або коментар
Ігрова консоль Nintendo (Switch V2 HAC-001(01) Red & Blue_JP)
Немає в наявності
Код товару: 611095
10 151 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Велика пам’ять для ігор і додатків Nintendo Switch V2 оснащена 32 ГБ вбудованої пам’яті, надаючи гравцям достатньо місця для зберігання улюблених ігор і додатків. Це забезпечує зручність використання і можливість зберігати велику кількість ігрових досягнень і даних, роблячи консоль ідеальним вибором для геймерів різного віку. Можливість розширення пам’яті за допомогою microSD карт дає додаткову гнучкість і задовольняє потреби навіть найвимогливіших користувачів. Занурення в гру з об’ємним звуком Режим TV підтримує 5.1-канальне об’ємне звучання, даючи змогу гравцям зануритися в атмосферу гри як ніколи раніше. З вбудованим аудіороз’ємом системи, користувачі можуть насолоджуватися високоякісним стереозвуком через динаміки або навушники в ручному або настільному режимі. Це доповнює ігровий процес, роблячи його ще більш реалістичним і захопливим. Інтуїтивна взаємодія з іграми через кнопку захоплення Кнопка Capture на Joy-Con (L) надає гравцям можливість миттєво захоплювати скріншоти геймплея, редагувати їх і ділитися з друзями в соціальних мережах. Це не тільки сприяє спілкуванню та обміну досвідом серед геймерів, а й дає змогу зберігати пам’ятні моменти з ігор для подальшого перегляду та аналізу. Покращене управління з датчиками руху Joy-Con Кожен Joy-Con обладнаний гіроскопом і акселерометром, надаючи розширені можливості управління рухами в іграх. Це додає новий рівень інтерактивності та залученості, даючи змогу гравцям використовувати фізичні жести для управління в іграх. Така функція робить ігровий процес на Nintendo Switch V2 ще більш інтуїтивним і цікавим. Версатильність використання з контролерами Joy-Con Контролери Joy-Con демонструють унікальну гнучкість у використанні, можуть бути вставлені в аксесуар для захоплення Joy-Con для традиційного управління, або використовуватися незалежно в кожній руці для індивідуальних дій. Це не тільки збагачує одиночний ігровий процес, а й відкриває нові можливості для багатокористувацьких ігор, роблячи Nintendo Switch V2 ідеальною консоллю для веселих ігор із друзями та сім’єю.
![Ігрова консоль Nintendo (Switch V2 HAC-001(01) Red & Blue_JP) [611095] Ігрова консоль Nintendo (Switch V2 HAC-001(01) Red & Blue_JP) [611095]](/content/images/21/390x390l80mc0/27282366817503.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo (Switch V2 HAC-001(01) Red & Blue_JP) [611095] Ігрова консоль Nintendo (Switch V2 HAC-001(01) Red & Blue_JP) [611095]](/content/images/21/390x390l80mc0/49904140494673.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo (Switch V2 HAC-001(01) Red & Blue_JP) [611095] Ігрова консоль Nintendo (Switch V2 HAC-001(01) Red & Blue_JP) [611095]](/content/images/21/390x390l80mc0/64204746657078.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo (Switch V2 HAC-001(01) Red & Blue_JP) [611095] Ігрова консоль Nintendo (Switch V2 HAC-001(01) Red & Blue_JP) [611095]](/content/images/21/390x390l80mc0/21840261567151.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo (Switch V2 HAC-001(01) Red & Blue_JP) [611095] Ігрова консоль Nintendo (Switch V2 HAC-001(01) Red & Blue_JP) [611095]](/content/images/21/390x390l80mc0/88526364711239.jpg)
![Ігрова консоль Nintendo (Switch V2 HAC-001(01) Red & Blue_JP) [611095] Ігрова консоль Nintendo (Switch V2 HAC-001(01) Red & Blue_JP) [611095]](/content/images/21/390x390l80mc0/33054214630356.jpg)