|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | G2470HS-B1 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 0.20 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Flicker Free, AMD FreeSync, Безрамковий екран, Blue Light Reducer |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 18 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 8 bit (6 bit + Hi-FRC) |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 3.2 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 296.5 мм |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.28 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -3.5° ~ +21.5° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри з підставкою | 539.5 x 393.5 x 192.5 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 18 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | HDR |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Геймерський |
| Час реакції матриці | 0.2мс (MPRT) |
| Ширина видимої області | 527 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (G2470HS-B1)
Немає в наявності
Код товару: 300687
5 309 грн
5 579 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор IIYAMA G2470HS-B1
Розкрийте весь свій ігровий потенціал з Fast IPS G2470HS Red Eagle
Отримайте конкурентну перевагу, необхідну для повного розкриття вашого ігрового потенціалу, з 24-дюймовим G2470HS, який забезпечує час відгуку (MPRT) 0,2 мс і частоту оновлення 180 Гц. Оснащений Adaptive Sync, цей монітор дозволяє приймати рішення за долі секунди та забути про затримки або розмитість зображення. Функція регулювання яскравості та темних відтінків за допомогою Black Tuner покращує якість перегляду в затемнених областях, а технологія IPS забезпечує виняткову якість зображення.
Fast IPS
Технологія панелей Fast IPS гарантує не лише високу якість зображення та яскраві сцени боїв із чудовою передачею кольору, але й чудовий час відгуку рухомого зображення (MPRT) 0,2 мс.
Технологія Adaptive Sync
Цей монітор гарантує низьку затримку введення та компенсацію низької частоти кадрів, усуваючи розриви чи затримки зображення майже за будь-якої частоти кадрів.
Попередньо налаштовані та користувацькі режими гри
Завжди під рукою! Оберіть один із попередньо налаштованих режимів (включаючи FPS або стратегії) або налаштуйте і збережіть власні параметри.
Black Tuner
Користувачі можуть налаштовувати яскравість і темні відтінки за допомогою Black Tuner, що покращує якість перегляду в затінених зонах і допомагає швидше помітити ворога.
Розкрийте весь свій ігровий потенціал з Fast IPS G2470HS Red Eagle
Отримайте конкурентну перевагу, необхідну для повного розкриття вашого ігрового потенціалу, з 24-дюймовим G2470HS, який забезпечує час відгуку (MPRT) 0,2 мс і частоту оновлення 180 Гц. Оснащений Adaptive Sync, цей монітор дозволяє приймати рішення за долі секунди та забути про затримки або розмитість зображення. Функція регулювання яскравості та темних відтінків за допомогою Black Tuner покращує якість перегляду в затемнених областях, а технологія IPS забезпечує виняткову якість зображення.
Fast IPS
Технологія панелей Fast IPS гарантує не лише високу якість зображення та яскраві сцени боїв із чудовою передачею кольору, але й чудовий час відгуку рухомого зображення (MPRT) 0,2 мс.
Технологія Adaptive Sync
Цей монітор гарантує низьку затримку введення та компенсацію низької частоти кадрів, усуваючи розриви чи затримки зображення майже за будь-якої частоти кадрів.
Попередньо налаштовані та користувацькі режими гри
Завжди під рукою! Оберіть один із попередньо налаштованих режимів (включаючи FPS або стратегії) або налаштуйте і збережіть власні параметри.
Black Tuner
Користувачі можуть налаштовувати яскравість і темні відтінки за допомогою Black Tuner, що покращує якість перегляду в затінених зонах і допомагає швидше помітити ворога.