|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний), Ігровий (eSports) |
| Модель | G2745HSU-B2 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm), USB 2.0 |
| Порти USB | USB 2.0 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, USB-концентратор, Flicker Free, Безрамковий екран, Adaptive Sync |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 22 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , USB |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 72% (NTSC 1976), 100% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 300:1 |
| Вага без упаковки, кг | 3.9 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 5.4 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 335.7 мм |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.31 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -4° ~ +22° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри з підставкою | 611.5 х 434 х 192.5 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 22 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Геймерський |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Ширина видимої області | 597.7 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (G2745HSU-B2)
Немає в наявності
Код товару: 300735
4 799 грн
4 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор G-MASTER G2745HSU-B2
Випереджайте всіх із G2745HSU Black Hawk, оснащеним IPS-матрицею та часом відгуку 1 мс MPRT.
Насолоджуйтесь винятковою якістю гри з 27-дюймовим монітором G2745HSU Black Hawk. Цей дисплей має IPS-матрицю, частоту оновлення 100 Гц і надшвидкий час відгуку 1 мс MPRT. Покращуйте свій ігровий досвід завдяки функції Black Tuner, яка забезпечує кришталеву чіткість навіть у найтемніших сценах.
1 мс
Швидкий час відгуку є ключем до максимально плавного ігрового процесу. Це зменшує ефекти розмиття та "примар", забезпечуючи користувачеві багатий досвід і покращуючи продуктивність.
IPS
IPS-матриця, що охоплює 100% колірного діапазону sRGB, гарантує виняткову точність кольорів і широкі кути огляду, забезпечуючи живу та реалістичну картину бойового поля.
Black Tuner
Користувачі можуть налаштовувати яскравість і темні відтінки за допомогою функції Black Tuner, що покращує видимість у затінених ділянках та допомагає раніше помітити ворога.
Випереджайте всіх із G2745HSU Black Hawk, оснащеним IPS-матрицею та часом відгуку 1 мс MPRT.
Насолоджуйтесь винятковою якістю гри з 27-дюймовим монітором G2745HSU Black Hawk. Цей дисплей має IPS-матрицю, частоту оновлення 100 Гц і надшвидкий час відгуку 1 мс MPRT. Покращуйте свій ігровий досвід завдяки функції Black Tuner, яка забезпечує кришталеву чіткість навіть у найтемніших сценах.
1 мс
Швидкий час відгуку є ключем до максимально плавного ігрового процесу. Це зменшує ефекти розмиття та "примар", забезпечуючи користувачеві багатий досвід і покращуючи продуктивність.
IPS
IPS-матриця, що охоплює 100% колірного діапазону sRGB, гарантує виняткову точність кольорів і широкі кути огляду, забезпечуючи живу та реалістичну картину бойового поля.
Black Tuner
Користувачі можуть налаштовувати яскравість і темні відтінки за допомогою функції Black Tuner, що покращує видимість у затінених ділянках та допомагає раніше помітити ворога.