|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | G2770QSU-B6 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 400 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 0.20 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm), USB 3.2 |
| Порти USB | USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, USB-концентратор, Flicker Free, Безрамковий екран, Adaptive Sync |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 21 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort , USB |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 200:1 |
| Вага без упаковки, кг | 4.4 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 6.1 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 335.7 мм |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 200:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.23 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -3.5° ~ +21.5° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри з підставкою | 613 x 438 x 192.5 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 21 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | HDR |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Геймерський |
| Час реакції матриці | 0.2мс (MPRT) |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (G2770QSU-B6)
Немає в наявності
Код товару: 300700
10 869 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор IIYAMA G2770QSU-B6
Швидкий IPS
Технологія панелі IPS забезпечує не тільки високоякісне, яскраве відтворення бойових сцен із винятковою точністю кольорів, але й вражаючий час відгуку рухомого зображення (MPRT) — 0,2 мс.
WQHD
З роздільною здатністю WQHD 2560x1440, яка надає на 77% більше простору на екрані, ніж стандартний монітор Full HD 1920x1080, ви не пропустите жодної деталі.
180 Гц та 0,2 мс MPRT
З частотою оновлення 180 Гц і часом відгуку 0,2 мс MPRT, швидкість завжди на вашому боці! Приймайте рішення за частки секунди і будьте впевнені, що зображення на екрані завжди чітке та плавне.
Технологія FreeSync™
Технологія AMD FreeSync™ усуває переривання, зависання і розриви зображення для надзвичайно плавного ігрового процесу.
Black Tuner
Користувачі можуть налаштовувати яскравість і темні відтінки за допомогою функції Black Tuner, що підвищує видимість у затінених областях і допомагає швидше помітити ворога.
Динаміки та навушники
Граєте з друзями? Використовуйте якісні вбудовані динаміки. Не хочете нікого турбувати? Під'єднайте гарнітуру до аудіороз'єму та додайте гучності.
Швидкий IPS
Технологія панелі IPS забезпечує не тільки високоякісне, яскраве відтворення бойових сцен із винятковою точністю кольорів, але й вражаючий час відгуку рухомого зображення (MPRT) — 0,2 мс.
WQHD
З роздільною здатністю WQHD 2560x1440, яка надає на 77% більше простору на екрані, ніж стандартний монітор Full HD 1920x1080, ви не пропустите жодної деталі.
180 Гц та 0,2 мс MPRT
З частотою оновлення 180 Гц і часом відгуку 0,2 мс MPRT, швидкість завжди на вашому боці! Приймайте рішення за частки секунди і будьте впевнені, що зображення на екрані завжди чітке та плавне.
Технологія FreeSync™
Технологія AMD FreeSync™ усуває переривання, зависання і розриви зображення для надзвичайно плавного ігрового процесу.
Black Tuner
Користувачі можуть налаштовувати яскравість і темні відтінки за допомогою функції Black Tuner, що підвищує видимість у затінених областях і допомагає швидше помітити ворога.
Динаміки та навушники
Граєте з друзями? Використовуйте якісні вбудовані динаміки. Не хочете нікого турбувати? Під'єднайте гарнітуру до аудіороз'єму та додайте гучності.