|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний), Ігровий (eSports) |
| Модель | GB2745HSU-B2 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm), USB 2.0 |
| Порти USB | USB 2.0 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, USB-концентратор, Flicker Free, Безрамковий екран, Adaptive Sync, Black eQualizer |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 22 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , USB |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 300:1 |
| Вага без упаковки, кг | 5.2 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 6.9 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 335.7 мм |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.31 |
| Поворот монітора (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 150 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри з підставкою | 611.5 x 555.5 x 214 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 22 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (GB2745HSU-B2)
Немає в наявності
Код товару: 300754
5 197 грн
5 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Випереджайте інших із GB2745HSU з технологією IPS-екрана та часом відгуку 1 мс
Пориньте в неперевершений ігровий досвід з 27-дюймовим монітором GB2745HSU. Цей дисплей оснащений технологією IPS-панелі, частотою оновлення 100 Гц і надшвидким часом відгуку 1 мс MPRT. Покращуйте свою ігрову пригоду завдяки функції Black Tuner, яка забезпечує чітку видимість навіть у найтемніших сценах. Крім того, монітор має регульовану по висоті підставку (15 см).
1 мс
Швидкий час відгуку — це ключ до ультраплавного ігрового процесу. Він зменшує ефект шлейфів і розмиття, забезпечуючи користувачеві багатий досвід і покращуючи продуктивність.
100 Гц
Частота оновлення 100 Гц забезпечує плавнішу картинку. Це зменшує мерехтіння, знижуючи втому очей. Крім того, підвищена частота сприяє більш плавним переходам між контрастними кольорами, кращій динаміці в сценах кіно та ігор, а також зменшує мерехтіння курсора миші.
ТЕХНОЛОГІЯ IPS
Охоплюючи 100% колірного діапазону sRGB, ця IPS-панель забезпечує високу точність кольорів і ширші кути огляду, гарантуючи яскраві та деталізовані сцени на ігровому полі бою.
Black Tuner
Функція Black Tuner дозволяє користувачам регулювати яскравість і темні відтінки, забезпечуючи кращу видимість у затінених областях і допомагаючи швидше помітити ворога.