|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | XU2292HSU-B6 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 21.5" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 0.40 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | 1 х 3.5мм Mini-Jack. 1 х DisplayPort. 1 х HDMI. 4 x USB 3.2 |
| Порти USB | USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | гніздо для замка Kensington |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 14 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , USB |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 72% (NTSC 1976), 99% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 3 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 4.5 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 267.8 мм |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.25 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -3.5° ~ +21.5° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри з підставкою | 489.5 x 384 x 199.5 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 14 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | blue light. Flicker-Free |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Безрамковий. Широкоформатний. Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 0.4мс (MPRT) |
| Ширина видимої області | 476.1 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор iiyama (XU2292HSU-B6)
Немає в наявності
Код товару: 727092
4 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор iiyama XU2292HSU-B6 - це витончений вибір для тих, хто цінує чіткість зображення та функціональність. Його 21.5-дюймова панель обладнана IPS-матрицею, яка гарантує неперевершену яскравість і точність передачі кольорів. Завдяки роздільній здатності 1920 x 1080 і частоті оновлення 100 Гц, цей монітор забезпечує надзвичайно реалістичне та плавне відображення контенту.
Особливий акцент на дизайні від краю до краю робить iiyama XU2292HSU-B6 ідеальним для використання в конфігураціях з декількома моніторами, надаючи безшовний вигляд робочому місцю. Висока статична контрастність 1000:1 разом із динамічною контрастністю 80 000 000:1 забезпечує виразність і деталізацію кожного зображення, що є справжньою знахідкою для фотографів та веб-дизайнерів.
Широкі кути огляду 178/178 градусів дозволяють комфортно насолоджуватися чітким візуальним вмістом з будь-якого ракурсу, що особливо важливо для спільної роботи чи презентацій. Завдяки покриттю матового типу, користувачі захищені від небажаних відблисків, а технологія WLED-підсвічування додає монітору додаткової яскравості та ефективності.
Монітор оснащений технологіями поліпшення зображення blue light та Flicker-Free, що значно знижують втомлюваність очей під час тривалої роботи. Поєднання цих технологій дозволяє зберегти здоров’я зору, навіть якщо ваш робочий день триває понаднормово.
Монітор підтримує технологію Adaptive-Sync, що усуває непотрібні затримки та ривками, забезпечуючи плавність відтворення незалежно від частоти кадрів. Це робить його чудовим вибором не тільки для професійної діяльності, а й для геймінгу.
Для підключення різних пристроїв iiyama XU2292HSU-B6 пропонує широкий вибір інтерфейсів: 1 HDMI, 4 USB 3.2 порти, 1 DisplayPort та 1 3.5мм Mini-Jack. Така багатофункціональність робить можливості цього монітора практично безмежними. Вбудований 2-портовий концентратор USB 3.2 дозволяє легко підключати периферію, створюючи ще більше комфорту в повсякденній роботі.
<Монітор має вбудовані стереодинаміки потужністю 2 х 2 Вт, які забезпечують якісне звукове супроводження без потреби у використанні додаткових аудіо-пристроїв. Це особливо стане в нагоді для перегляду відео та проведення онлайн-зустрічей.
Регулювання положення монітора дає можливість налаштувати кут нахилу, а підтримка VESA 100x100 мм дозволяє легко монтувати пристрій на стіну чи спеціальні кронштейни, економлячи простір на робочому столі.
iiyama XU2292HSU-B6 - це не лише пристрій для відображення зображення, це ваш надійний помічник у будь-якій сфері діяльності, чи то професійна робота, чи дозвілля. З його особливостями та перевагами ви відчуєте новий рівень продуктивності та задоволення від роботи.
Особливий акцент на дизайні від краю до краю робить iiyama XU2292HSU-B6 ідеальним для використання в конфігураціях з декількома моніторами, надаючи безшовний вигляд робочому місцю. Висока статична контрастність 1000:1 разом із динамічною контрастністю 80 000 000:1 забезпечує виразність і деталізацію кожного зображення, що є справжньою знахідкою для фотографів та веб-дизайнерів.
Широкі кути огляду 178/178 градусів дозволяють комфортно насолоджуватися чітким візуальним вмістом з будь-якого ракурсу, що особливо важливо для спільної роботи чи презентацій. Завдяки покриттю матового типу, користувачі захищені від небажаних відблисків, а технологія WLED-підсвічування додає монітору додаткової яскравості та ефективності.
Монітор оснащений технологіями поліпшення зображення blue light та Flicker-Free, що значно знижують втомлюваність очей під час тривалої роботи. Поєднання цих технологій дозволяє зберегти здоров’я зору, навіть якщо ваш робочий день триває понаднормово.
Монітор підтримує технологію Adaptive-Sync, що усуває непотрібні затримки та ривками, забезпечуючи плавність відтворення незалежно від частоти кадрів. Це робить його чудовим вибором не тільки для професійної діяльності, а й для геймінгу.
Для підключення різних пристроїв iiyama XU2292HSU-B6 пропонує широкий вибір інтерфейсів: 1 HDMI, 4 USB 3.2 порти, 1 DisplayPort та 1 3.5мм Mini-Jack. Така багатофункціональність робить можливості цього монітора практично безмежними. Вбудований 2-портовий концентратор USB 3.2 дозволяє легко підключати периферію, створюючи ще більше комфорту в повсякденній роботі.
<Монітор має вбудовані стереодинаміки потужністю 2 х 2 Вт, які забезпечують якісне звукове супроводження без потреби у використанні додаткових аудіо-пристроїв. Це особливо стане в нагоді для перегляду відео та проведення онлайн-зустрічей.
Регулювання положення монітора дає можливість налаштувати кут нахилу, а підтримка VESA 100x100 мм дозволяє легко монтувати пристрій на стіну чи спеціальні кронштейни, економлячи простір на робочому столі.
iiyama XU2292HSU-B6 - це не лише пристрій для відображення зображення, це ваш надійний помічник у будь-якій сфері діяльності, чи то професійна робота, чи дозвілля. З його особливостями та перевагами ви відчуєте новий рівень продуктивності та задоволення від роботи.