|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | XU2793HS-B7 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm) |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, Flicker Free, Безрамковий екран, Adaptive Sync |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 22 |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 72% (NTSC 1976), 96% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 300:1 |
| Вага без упаковки, кг | 3.8 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 5.3 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 336.3 мм |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.31 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -4° ~ +22° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри з підставкою | 611.5 x 435 x 189 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 22 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | sRGB 96% |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Ширина видимої області | 597.9 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (XU2793HS-B7)
Немає в наявності
Код товару: 300790
5 619 грн
5 889 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
27-дюймовий Full HD IPS-монітор з безрамковим дизайном, ідеальний для багатомоніторних конфігурацій
Стильний безрамковий дизайн робить ProLite XU2793HS чудовим вибором для багатомоніторних конфігурацій. Технологія IPS забезпечує точну та стабільну передачу кольорів із широкими кутами огляду. Високий рівень контрастності та яскравості гарантує відмінну продуктивність у роботі з фотографіями та веб-дизайном. Вбудовані динаміки, роз’єм для навушників, порти HDMI і DisplayPort, а також функція зменшення синього світла для зниження втоми очей роблять цей 27-дюймовий монітор чудовим вибором як для офісу, так і для багатомоніторних конфігурацій.
Технологія IPS
IPS-дисплеї відомі широкими кутами огляду, природними кольорами та точною передачею кольору. Вони особливо добре підходять для роботи, що вимагає точності у відтворенні кольорів.
Зменшення синього світла
Тривале перебування перед екраном може викликати втому очей. На моніторах цей ефект відчувається сильніше, ніж на телевізорах, і однією з його причин є синє світло, яке випромінює екран. Функція зменшення синього світла допомагає знизити навантаження на очі під час тривалої роботи за комп’ютером. Цей ефект досягається шляхом регулювання яскравості екрана та колірної температури, а доступ до функції можна легко знайти в екранному меню.
Вбудовані динаміки та роз’єм для навушників
Граєте з друзями? Використовуйте якісні вбудовані динаміки. Не хочете турбувати оточуючих? Підключіть гарнітуру до аудіороз’єму та насолоджуйтесь звуком.
ACR (Advanced Contrast Ratio)
Контрастність — це співвідношення яскравості найсвітліших і найтемніших ділянок зображення на екрані. Технологія Advanced Contrast Ratio автоматично регулює контрастність і яскравість залежно від вмісту на екрані. Чим вища контрастність, тим кращою буде якість зображення, особливо в темних приміщеннях.
VESA
Сумісність зі стандартом VESA дозволяє легко монтувати монітор на кронштейни та кріплення, що відповідають цим специфікаціям.
Стильний безрамковий дизайн робить ProLite XU2793HS чудовим вибором для багатомоніторних конфігурацій. Технологія IPS забезпечує точну та стабільну передачу кольорів із широкими кутами огляду. Високий рівень контрастності та яскравості гарантує відмінну продуктивність у роботі з фотографіями та веб-дизайном. Вбудовані динаміки, роз’єм для навушників, порти HDMI і DisplayPort, а також функція зменшення синього світла для зниження втоми очей роблять цей 27-дюймовий монітор чудовим вибором як для офісу, так і для багатомоніторних конфігурацій.
Технологія IPS
IPS-дисплеї відомі широкими кутами огляду, природними кольорами та точною передачею кольору. Вони особливо добре підходять для роботи, що вимагає точності у відтворенні кольорів.
Зменшення синього світла
Тривале перебування перед екраном може викликати втому очей. На моніторах цей ефект відчувається сильніше, ніж на телевізорах, і однією з його причин є синє світло, яке випромінює екран. Функція зменшення синього світла допомагає знизити навантаження на очі під час тривалої роботи за комп’ютером. Цей ефект досягається шляхом регулювання яскравості екрана та колірної температури, а доступ до функції можна легко знайти в екранному меню.
Вбудовані динаміки та роз’єм для навушників
Граєте з друзями? Використовуйте якісні вбудовані динаміки. Не хочете турбувати оточуючих? Підключіть гарнітуру до аудіороз’єму та насолоджуйтесь звуком.
ACR (Advanced Contrast Ratio)
Контрастність — це співвідношення яскравості найсвітліших і найтемніших ділянок зображення на екрані. Технологія Advanced Contrast Ratio автоматично регулює контрастність і яскравість залежно від вмісту на екрані. Чим вища контрастність, тим кращою буде якість зображення, особливо в темних приміщеннях.
VESA
Сумісність зі стандартом VESA дозволяє легко монтувати монітор на кронштейни та кріплення, що відповідають цим специфікаціям.