|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | XU2793QSU-B7 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | Display Port, HDMI, Mini-Jack (3.5 mm), USB 3.2 |
| Порти USB | USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | USB-концентратор, Flicker Free, Безрамковий екран, Adaptive Sync, Blue Light Reducer |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 22 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort , USB |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 72% (NTSC 1976), 96% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 300:1 |
| Вага без упаковки, кг | 4.2 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 5.7 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 335.7 мм |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.23 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -4° ~ +22° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри з підставкою | 613.5 x 435 x 189 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 22 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | sRGB 96% |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (XU2793QSU-B7)
Немає в наявності
Код товару: 300787
8 217 грн
8 559 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
27” QHD IPS-панель із технологією USB-хабу та частотою оновлення 100 Гц
Стильний безрамковий дизайн робить ProLite XU2793QSU ідеальним для багатомоніторних налаштувань. Технологія IPS забезпечує точну та стабільну передачу кольорів із широкими кутами огляду. Частота оновлення 100 Гц у поєднанні з функцією AdaptiveSync значно покращує плавність зображення. Монітор XU2793QSU має роздільну здатність QHD (2560 x 1440), що дозволяє відображати майже на 77% більше інформації, ніж Full HD дисплей. Високі значення контрастності та яскравості гарантують чудову якість зображення для роботи з фотографіями та веб-дизайном.
Монітор оснащений вбудованими динаміками, USB-хабом на 2 порти, роз'ємом для навушників, роз'ємами HDMI і DisplayPort, а також функцією зменшення синього світла для зниження втоми очей, що забезпечує комфортну роботу. Ця 27-дюймова модель стане чудовим вибором як для офісу, так і для багатомоніторних конфігурацій.
Технологія IPS
IPS-дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду, природною передачею кольорів і високою точністю зображення. Вони ідеально підходять для роботи з кольором.
100 Гц
Частота оновлення 100 Гц забезпечує більш плавне зображення, зменшуючи мерехтіння, що знижує навантаження на очі. Вища частота оновлення також покращує відтворення рухів у фільмах і іграх, а також робить рухи курсора миші більш плавними.
Зменшення синього світла
Тривала робота за комп’ютером може викликати втому очей, особливо через синю підсвітку екрану. Функція зменшення рівня синього світла допомагає знизити навантаження на очі, регулюючи яскравість та колірну температуру. Цю технологію легко активувати через меню монітора.
Динаміки та роз’єм для навушників
Граєте з друзями? Використовуйте якісні вбудовані динаміки. Не хочете заважати оточуючим? Просто підключіть навушники до аудіороз'єму.
ACR (Advanced Contrast Ratio)
Контрастність – це співвідношення між найяскравішими та найтемнішими ділянками зображення. Технологія ACR автоматично налаштовує контрастність і яскравість залежно від вмісту на екрані. Висока контрастність покращує якість зображення, особливо в умовах недостатнього освітлення.
Стильний безрамковий дизайн робить ProLite XU2793QSU ідеальним для багатомоніторних налаштувань. Технологія IPS забезпечує точну та стабільну передачу кольорів із широкими кутами огляду. Частота оновлення 100 Гц у поєднанні з функцією AdaptiveSync значно покращує плавність зображення. Монітор XU2793QSU має роздільну здатність QHD (2560 x 1440), що дозволяє відображати майже на 77% більше інформації, ніж Full HD дисплей. Високі значення контрастності та яскравості гарантують чудову якість зображення для роботи з фотографіями та веб-дизайном.
Монітор оснащений вбудованими динаміками, USB-хабом на 2 порти, роз'ємом для навушників, роз'ємами HDMI і DisplayPort, а також функцією зменшення синього світла для зниження втоми очей, що забезпечує комфортну роботу. Ця 27-дюймова модель стане чудовим вибором як для офісу, так і для багатомоніторних конфігурацій.
Технологія IPS
IPS-дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду, природною передачею кольорів і високою точністю зображення. Вони ідеально підходять для роботи з кольором.
100 Гц
Частота оновлення 100 Гц забезпечує більш плавне зображення, зменшуючи мерехтіння, що знижує навантаження на очі. Вища частота оновлення також покращує відтворення рухів у фільмах і іграх, а також робить рухи курсора миші більш плавними.
Зменшення синього світла
Тривала робота за комп’ютером може викликати втому очей, особливо через синю підсвітку екрану. Функція зменшення рівня синього світла допомагає знизити навантаження на очі, регулюючи яскравість та колірну температуру. Цю технологію легко активувати через меню монітора.
Динаміки та роз’єм для навушників
Граєте з друзями? Використовуйте якісні вбудовані динаміки. Не хочете заважати оточуючим? Просто підключіть навушники до аудіороз'єму.
ACR (Advanced Contrast Ratio)
Контрастність – це співвідношення між найяскравішими та найтемнішими ділянками зображення. Технологія ACR автоматично налаштовує контрастність і яскравість залежно від вмісту на екрані. Висока контрастність покращує якість зображення, особливо в умовах недостатнього освітлення.