|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | XUB2797HSN-B2 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | DisplayPort Out, Display Port, HDMI, USB Type-C, Mini-Jack (3.5 mm), Ethernet (RJ-45), LAN, 3 х USB 3.2, USB Type C OUT |
| Порти USB | USB-С, USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Low Blue Light, USB-концентратор, Flicker Free, Безрамковий екран, Adaptive Sync, USB Type-C Power Delivery |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 22 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , USB Type C |
| Потужність Power Delivery | До 65 Вт |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 72% (NTSC 1976), 99% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 60 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 6 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 8.7 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 336.3 мм |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.31 |
| Поворот монітора (Swivel) | -60° ~ 60° |
| Поворотний екран (Pivot) | від 0 до 90° |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 150 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри з підставкою | 611.5 x (400.5~550.5) x 209.5 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 22 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Ширина видимої області | 597.8 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2)
Немає в наявності
Код товару: 300819
8 798 грн
9 279 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
27-дюймова IPS-панель із док-станцією USB-C та портом RJ45 (LAN)
Монітор XUB2797HSN оснащений роз'ємом док-станції USB-C, що дозволяє суттєво спростити робочий простір: один кабель передає зображення з ноутбука на екран, а також живить і заряджає сам ноутбук. Крім того, якщо монітор підключено до Інтернету через кабель LAN, ноутбук автоматично приєднується до мережі. А завдяки виходу DisplayPort ви легко зможете створити конфігурацію з двох моніторів. Підставка з регулюванням висоти до 150 мм, а також функціями повороту та обертання екрана забезпечує зручне налаштування положення дисплея відповідно до ваших потреб.
USB-C док-станція
Підключіть ноутбук до монітора за допомогою лише одного кабелю — і він буде заряджатися, передавати зображення на екран та підключатися до дротової мережі. Завдяки DisplayPort (MST) можна під'єднати другий монітор, створивши багатомоніторну конфігурацію. Крім того, до монітора можна підключити мишку, клавіатуру або веб-камеру через додаткові USB-порти. Усе це — через єдине з’єднання з USB-C док-станцією монітора.
Технологія IPS
IPS-дисплеї вирізняються широкими кутами огляду, природною передачею кольорів і високою точністю відображення. Це робить їх ідеальними для задач, пов’язаних із роботою з кольором.
Без мерехтіння + фільтр синього світла
Ідеальне поєднання для збереження зору та зниження втоми очей. Ці технології значно зменшують навантаження порівняно з традиційними моніторами, забезпечуючи комфорт протягом усього робочого дня.
Підставка з регулюванням висоти (150 мм) та поворотом (обертання в обидві сторони)
Завдяки можливості регулювання висоти ви легко налаштуєте робоче місце відповідно до ергономічних вимог, що позитивно вплине на продуктивність та знизить ризик появи проблем зі здоров’ям. Функція повороту дозволяє змінювати орієнтацію екрана з альбомної на портретну — зручно для програм, які потребують більше вертикального простору.
Динаміки та роз’єм для навушників
Граєте або дивитеся відео з друзями? Скористайтесь вбудованими динаміками. Не хочете заважати іншим? Просто підключіть гарнітуру до аудіороз’єму — і насолоджуйтесь звуком без обмежень.
Монітор XUB2797HSN оснащений роз'ємом док-станції USB-C, що дозволяє суттєво спростити робочий простір: один кабель передає зображення з ноутбука на екран, а також живить і заряджає сам ноутбук. Крім того, якщо монітор підключено до Інтернету через кабель LAN, ноутбук автоматично приєднується до мережі. А завдяки виходу DisplayPort ви легко зможете створити конфігурацію з двох моніторів. Підставка з регулюванням висоти до 150 мм, а також функціями повороту та обертання екрана забезпечує зручне налаштування положення дисплея відповідно до ваших потреб.
USB-C док-станція
Підключіть ноутбук до монітора за допомогою лише одного кабелю — і він буде заряджатися, передавати зображення на екран та підключатися до дротової мережі. Завдяки DisplayPort (MST) можна під'єднати другий монітор, створивши багатомоніторну конфігурацію. Крім того, до монітора можна підключити мишку, клавіатуру або веб-камеру через додаткові USB-порти. Усе це — через єдине з’єднання з USB-C док-станцією монітора.
Технологія IPS
IPS-дисплеї вирізняються широкими кутами огляду, природною передачею кольорів і високою точністю відображення. Це робить їх ідеальними для задач, пов’язаних із роботою з кольором.
Без мерехтіння + фільтр синього світла
Ідеальне поєднання для збереження зору та зниження втоми очей. Ці технології значно зменшують навантаження порівняно з традиційними моніторами, забезпечуючи комфорт протягом усього робочого дня.
Підставка з регулюванням висоти (150 мм) та поворотом (обертання в обидві сторони)
Завдяки можливості регулювання висоти ви легко налаштуєте робоче місце відповідно до ергономічних вимог, що позитивно вплине на продуктивність та знизить ризик появи проблем зі здоров’ям. Функція повороту дозволяє змінювати орієнтацію екрана з альбомної на портретну — зручно для програм, які потребують більше вертикального простору.
Динаміки та роз’єм для навушників
Граєте або дивитеся відео з друзями? Скористайтесь вбудованими динаміками. Не хочете заважати іншим? Просто підключіть гарнітуру до аудіороз’єму — і насолоджуйтесь звуком без обмежень.
![Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819] Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819]](/content/images/30/390x390l80mc0/61030841212469.jpg)
![Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819] Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819]](/content/images/30/390x390l80mc0/65993244598053.jpg)
![Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819] Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819]](/content/images/30/390x390l80mc0/85851754218911.jpg)
![Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819] Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819]](/content/images/30/390x390l80mc0/26449244507011.jpg)
![Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819] Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819]](/content/images/30/390x390l80mc0/61699758564475.jpg)
![Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819] Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819]](/content/images/30/390x390l80mc0/62091084002386.jpg)
![Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819] Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819]](/content/images/30/390x390l80mc0/26121153912432.jpg)
![Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819] Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819]](/content/images/30/390x390l80mc0/32789760127097.jpg)
![Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819] Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819]](/content/images/30/390x390l80mc0/78175194893805.jpg)
![Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819] Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819]](/content/images/30/390x390l80mc0/11530211693874.jpg)
![Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819] Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819]](/content/images/30/390x390l80mc0/84633323677772.jpg)
![Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819] Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819]](/content/images/30/390x390l80mc0/46475192048595.jpg)
![Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819] Монітор IIYAMA (XUB2797HSN-B2) [300819]](/content/images/30/390x390l80mc0/59461456847501.jpg)