|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Black |
|---|---|
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Модель | XUB2797QSN-B2 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560х1440 |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | DisplayPort Out, Display Port, HDMI, USB Type-C, Mini-Jack (3.5 mm), USB 3.2, LAN |
| Порти USB | USB-С, USB 3.2 |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | USB-концентратор, KVM перемикач, Flicker Free, Adaptive Sync, Безрамковий екран, Low Blue Light, USB Type-C Power Delivery |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану, Регулювання за висотою, Поворотна підставка, Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Енергоспоживання | 26 |
| Кабелі в комплекті | HDMI , DisplayPort , USB Type C |
| Потужність Power Delivery | До 65 Вт |
| Потужність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Розширена колірна гамма | 72% (NTSC 1976), 99% sRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 60 міс. |
| Статична контрастність | 1 300:1 |
| Вага без упаковки, кг | 6.1 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 8.7 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 335.7 мм |
| Контрастність динамічна | 80 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.23 |
| Поворот монітора (Swivel) | -60° ~ 60° |
| Поворотний екран (Pivot) | від 0 до 90° |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 150 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри з підставкою | 613.5 x (400.5~550.5) x 209.5 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 26 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 1мс (MPRT) |
| Ширина видимої області | 596.7 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор IIYAMA (XUB2797QSN-B2)
Немає в наявності
Код товару: 300744
12 139 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор IIYAMA XUB2797QSN-B2
Оснащений док-роз’ємом USB-C, XUB2792QSN дозволяє спростити робочий простір, використовуючи лише один кабель для передачі сигналу (аудіо, відео та дотик) з ноутбука на монітор, одночасно забезпечуючи живлення та зарядку ноутбука. Крім того, якщо ваш монітор підключений до Інтернету за допомогою кабелю LAN, ваш ноутбук також автоматично отримає доступ до мережі. Завдяки виходу DisplayPort ви можете легко розширити робочий простір, створивши конфігурацію з двома моніторами. Панель IPS забезпечує насичені та точні кольори з широкими кутами огляду. Роздільна здатність QHD, високий рівень контрастності та яскравості означають, що монітор ідеально підходить для роботи з фотографіями та веб-дизайном. Ергономічна підставка регулюється по висоті на 15 см, а завдяки механізмам нахилу та повороту ви можете легко перевести монітор у портретний режим для зручності роботи з великими технічними даними.
USB-C Dock
Док-станція дозволяє підключити ноутбук до монітора за допомогою одного кабелю, забезпечуючи зарядку та доступ до дротової мережі, а сигнал з ноутбука передається на монітор. До виходу DisplayPort (MST) можна підключити другий монітор для створення конфігурації з кількома екранами. Завдяки додатковим USB-портам до монітора можна під’єднати мишу, клавіатуру або веб-камеру. Усе це можливе завдяки одному кабелю, що з’єднує ваш ноутбук із USB-C док-станцією в моніторі.
IPS Технологія
IPS-дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду, природними кольорами та точною передачею кольору. Вони особливо добре підходять для застосувань, що вимагають високої точності кольорів.
QHD
Матриця з роздільною здатністю QHD 2560 x 1440 пікселів готова відображати зображення великого розміру та високої чіткості. Екран вміщує на 50% більше інформації порівняно з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів.
Без мерехтіння + зменшення синього
Оптимальне рішення для комфорту та здоров’я ваших очей. Немерехтливі монітори з функцією зменшення синього світла значно знижують напруження та втому очей у порівнянні зі звичайними моніторами.
Динаміки
Монітор оснащений двома високоякісними стереодинаміками.
Оснащений док-роз’ємом USB-C, XUB2792QSN дозволяє спростити робочий простір, використовуючи лише один кабель для передачі сигналу (аудіо, відео та дотик) з ноутбука на монітор, одночасно забезпечуючи живлення та зарядку ноутбука. Крім того, якщо ваш монітор підключений до Інтернету за допомогою кабелю LAN, ваш ноутбук також автоматично отримає доступ до мережі. Завдяки виходу DisplayPort ви можете легко розширити робочий простір, створивши конфігурацію з двома моніторами. Панель IPS забезпечує насичені та точні кольори з широкими кутами огляду. Роздільна здатність QHD, високий рівень контрастності та яскравості означають, що монітор ідеально підходить для роботи з фотографіями та веб-дизайном. Ергономічна підставка регулюється по висоті на 15 см, а завдяки механізмам нахилу та повороту ви можете легко перевести монітор у портретний режим для зручності роботи з великими технічними даними.
USB-C Dock
Док-станція дозволяє підключити ноутбук до монітора за допомогою одного кабелю, забезпечуючи зарядку та доступ до дротової мережі, а сигнал з ноутбука передається на монітор. До виходу DisplayPort (MST) можна підключити другий монітор для створення конфігурації з кількома екранами. Завдяки додатковим USB-портам до монітора можна під’єднати мишу, клавіатуру або веб-камеру. Усе це можливе завдяки одному кабелю, що з’єднує ваш ноутбук із USB-C док-станцією в моніторі.
IPS Технологія
IPS-дисплеї відомі своїми широкими кутами огляду, природними кольорами та точною передачею кольору. Вони особливо добре підходять для застосувань, що вимагають високої точності кольорів.
QHD
Матриця з роздільною здатністю QHD 2560 x 1440 пікселів готова відображати зображення великого розміру та високої чіткості. Екран вміщує на 50% більше інформації порівняно з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів.
Без мерехтіння + зменшення синього
Оптимальне рішення для комфорту та здоров’я ваших очей. Немерехтливі монітори з функцією зменшення синього світла значно знижують напруження та втому очей у порівнянні зі звичайними моніторами.
Динаміки
Монітор оснащений двома високоякісними стереодинаміками.