|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вихідна потужність | 60 W |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Aluminum Alloy + Braided Cable |
| Модель | U110 |
| Особливості | Підтримує зарядку ноутбука 60 W |
| Роз'єм 1 | USB Type-C |
| Роз'єм 2 | Type-C |
| Струм | 3 A |
| Тип продукту | Кабелі синхронізації |
Новий відгук або коментар
Кабель HOCO U110 Type-C to Type-C 60W charging data cable Black (6931474770622)
Немає в наявності
Код товару: 802510
65 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
USB Hoco U110 Type-C to Type-C підтримує передачу даних, може використовуватися для заряджання сучасних портативних гаджетів, у тому числі ноутбуків.Модель відрізняється привабливим зовнішнім виглядом, довговічністю та практичністю, що забезпечує комфортне повсякденне заряджання сумісних з нею гаджетів та їх підключення до комп'ютера для синхронізації.Роз'єми аксесуара виготовлені з використанням оксидованого алюмінію та мають зносостійкі контакти, що гарантують стабільне з'єднання, захищені міцними корпусами, які реалізовані з комбінації пластику та металу.Обплетення кабелю має щільну, приємну на дотик структуру зі стильним візерунком, утворену переплетенням нейлонових ниток, що мають стійкість до розривів і розтягувань.Кабель діаметром 6 мм має п'ятижильний сердечник із 98 потовщених мідних провідників, який дозволяє йому проводити струм силою 3А та витримувати потужність 60 W. Встановлення з'єднання між пристроями здійснюється через Type-C – Type-C. Довжина кабелю складає 1,2 м.