|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вихідна потужність | 20 W |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Модель | X90 |
| Особливості | Підтримка швидкої зарядки PD 20 W |
| Роз'єм 1 | USB Type-C |
| Роз'єм 2 | Lightning |
| Струм | 3 A |
| Тип продукту | Кабелі синхронізації |
Новий відгук або коментар
Кабель HOCO X90 Cool silicone PD charging data cable for iP Black (6931474788382)
Немає в наявності
Код товару: 805473
125 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HOCO X90 Cool silicone PD charging data cable for iP Black ─ кабель для заряджання акумулятора, передачі даних та синхронізації мобільних пристроїв з роз'ємом Lightning. Багатошарова конструкція кабелю з обплетенням із силікону та наконечники з алюмінію забезпечують стійкість до розривів та розтягувань та гарантують надійну роботу аксесуара протягом тривалого періоду часу.Особливості:
− підтримка стандартів швидкої зарядки Power Delivery (PD) та Quick Charge (QC) 3.0.
− штекери з алюмінієвого сплаву стійкі до корозії та механічних впливів;
− висока міцність гарантує довгий термін служби;
− пропускає струм силою 3 А та потужністю 20 Вт, що забезпечує швидку зарядку смартфонів та планшетів;
− оптимальна довжина 1 м дозволяє комфортно використовувати гаджет під час заряджання;
− підходить для всіх пристроїв з роз'ємом Lightning;
− приємний та зручний дизайн.З кабелем HOCO X90 Cool silicone PD charging data cable for iP Black можна забути про сплутані дроти. Він забезпечить надійну і, що важливо, швидку зарядку мобільних гаджетів.
![Кабель HOCO X90 Cool silicone PD charging data cable for iP Black (6931474788382) [805473] Кабель HOCO X90 Cool silicone PD charging data cable for iP Black (6931474788382) [805473]](/content/images/13/390x390l80mc0/55802443737128.png)
![Кабель HOCO X90 Cool silicone PD charging data cable for iP Black (6931474788382) [805473] Кабель HOCO X90 Cool silicone PD charging data cable for iP Black (6931474788382) [805473]](/content/images/13/390x390l80mc0/45489333369132.png)
![Кабель HOCO X90 Cool silicone PD charging data cable for iP Black (6931474788382) [805473] Кабель HOCO X90 Cool silicone PD charging data cable for iP Black (6931474788382) [805473]](/content/images/13/390x390l80mc0/68403170327678.png)
![Кабель HOCO X90 Cool silicone PD charging data cable for iP Black (6931474788382) [805473] Кабель HOCO X90 Cool silicone PD charging data cable for iP Black (6931474788382) [805473]](/content/images/13/390x390l80mc0/92066325629883.png)
![Кабель HOCO X90 Cool silicone PD charging data cable for iP Black (6931474788382) [805473] Кабель HOCO X90 Cool silicone PD charging data cable for iP Black (6931474788382) [805473]](/content/images/13/390x390l80mc0/27386238434741.png)