|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Аудіоконтролер | Realtek ALC256 |
|---|---|
| Вага, кг. | 1.11 |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Додатково | Kensington lock slot. з кабелем живлення. кріплення VESA на монітор. слот 2.5" hdd\ssd |
| Кардрідер | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кількість потоків процесора | 8 потоків |
| Кількість слотів ОЗУ | 2 |
| Макс. об'єм ОЗУ | 32 ГБ |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель процесора | 1215U |
| Об'єм SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Операційна система | Без ОС |
| Оптичний привід | Немає |
| Охолодження | активне охолодження |
| Потужність блока живлення | 65 Вт |
| Тип | Для роботи та навчання |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Чіпсет | SOC |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота процесора, ГГц | 1.20 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.3. Wi-Fi 6 |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Вид | Неттопи |
| Виробник чіпу відеокарти | Intel |
| Висота, мм | 36.50 |
| Глибина, мм | 182.90 |
| З підсвічуванням | ні |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 x DisplayPort. 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C. 1 х Audio combo port. 1 х HDMI. 2 x USB 2.0. 3 x USB 3.2 Gen2. 1 x RJ45 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Матеріал корпусу | метал. пластик |
| Модель корпусу | Lenovo ThinkCentre |
| Можливість кріплення VESA | Так |
| Покоління процесора Intel | 12-е покоління |
| Потужність динаміків | 1 х 2 Вт |
| Пристрої введення в комплекті | дротова клавіатура. дротова миша |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка Boost режиму | Так |
| Розташування блоку живлення | зовнішній адаптер живлення |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | 1744 |
| Стандарт пам'яті | PC4-25600 |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Форм-фактор пам'яті | SO-DIMM |
| Частота в Boost, ГГц | 4.40 |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
| Ширина, мм | 179.00 |
Новий відгук або коментар
Комп'ютер Lenovo ThinkCentre neo 50q G4 / i3-1215U, 16, 512, WF, KM (12LMS75700)
Немає в наявності
Код товару: 714222
18 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Комп'ютер Lenovo ThinkCentre neo 50q G4 / i3-1215U, 16, 512, WF, KM (12LMS75700)