|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
|---|---|
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вбудовані динаміки | Ні |
| Додатково | M2 слот |
| Кардрідер | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кількість потоків процесора | 4 потоки |
| Кількість слотів ОЗУ | 2 |
| Макс. об'єм ОЗУ | 64 ГБ |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 610 |
| Модель процесора | G6400 |
| Об'єм SSD накопичувача | 120 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привід | Немає |
| Охолодження | охолодження ЦП: BOX кулер |
| Потужність блока живлення | 400 Вт |
| Тип | Для роботи та навчання |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Чіпсет | Intel H410 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Частота процесора, ГГц | 4.00 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Вид | Класичні |
| Виробник чіпу відеокарти | Intel |
| Висота, мм | 300.00 |
| Глибина, мм | 380.00 |
| З підсвічуванням | ні |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 x DVI-D. 1 x HDMI. 1 x VGA. 1 x Нeadphone. 1 х Microphone. 2 x PS/2. 2 x USB 3.2 Gen1 Type A. 3 x Audio. 6 x USB 2.0. 1 x RJ45 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Матеріал корпусу | метал. пластик |
| Модель корпусу | Vinga CS313B |
| Можливість кріплення VESA | Ні |
| Охоложєення 2 | BOX |
| Пристрої введення в комплекті | немає |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серія процесора | Intel Pentium |
| Сокет | 1200 |
| Стандарт пам'яті | PC4-21300 |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Товщина металу | 0.45 мм |
| Форм-фактор пам'яті | DIMM |
| Частота пам'яті | 2666 MHz |
| Ширина, мм | 100.00 |
Новий відгук або коментар
Комп'ютер Vinga Advanced A1668 (IPM8INTW.A1668)
Немає в наявності
Код товару: 714507
14 027 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Комп'ютер Vinga Advanced A1668 (IPM8INTW.A1668) відкриває нові горизонти продуктивності та надійності для вашої роботи та навчання. Цей потужний пристрій здатний стати вашим надійним супутником у світі цифрових технологій, забезпечуючи стабільну роботу навіть при обробці великих масивів даних та виконанні паралельних завдань. Оснащений операційною системою Windows 11 Pro, цей комп'ютер виводить ефективність та функціональність на новий рівень.
Потужність та продуктивність
Центральним елементом цього комп'ютера є процесор Intel Pentium G6400, який працює на частоті 4.0 ГГц і має 2 ядра та 4 потоки. Завдяки цьому, він забезпечує швидке виконання повсякденних завдань та безперебійну роботу багатьох програм одночасно. Така конфігурація ідеально підходить для офісних завдань, багатозадачності та задоволення освітніх потреб.
Чіпсет Intel H410 доповнює роботу центрального процесора, забезпечуючи його стабільність та злагодженість усіх компонентів системи. Це дозволяє досягти максимальної ефективності та збалансованості всіх процесів, які відбуваються на комп'ютері.
Комп'ютер Vinga Advanced A1668 оснащений 8 ГБ оперативної пам'яті DDR4, що функціонує на частоті 2666 MHz. Це гарантує високу швидкість обробки даних та підтримку сучасних програмних додатків. Об'єм пам'яті достатній для виконання складних задач, що потребують швидкої реакції системи.
Графіка та зберігання даних
Інтегрована графічна карта UHD Graphics 610 здатна впоратися з основними графічними завданнями, такими як відтворення відео високої чіткості та базовою обробкою зображень, що робить комп'ютер ідеальним вибором для роботи та навчання.
Для швидкої роботи зі зберіганням та доступом до файлів, система обладнана SSD об'ємом 120 GB. Такий тип внутрішнього накопичувача забезпечить миттєвий запуск операційної системи та програм, а також прискорить загальну роботу комп'ютера.
Багатофункціональність та підключення
Комп'ютер має різноманітні зовнішні порти та роз'єми: 1 x Headphone, 1 x RJ45, 3 x Audio, 6 x USB 2.0, 1 x Microphone, 1 x DVI-D, 1 x VGA, 1 x HDMI, 2 x PS/2, 2 x USB 3.2 Gen1 Type A. Це дозволяє легко підключати додаткові пристрої та периферію, розширюючи можливості системи.
Якість та довговічність
При виробництві Vinga Advanced A1668 була приділена особлива увага якості компонентів та тестуванню продукції. Кожна деталь цього системного блоку підлягає суворому контролю, що гарантує довговічність та збереження стабільної роботи навіть після виходу за межі гарантійного терміну. Роботизовані системи на виробництві виявляють найменші відхилення від технологічних стандартів, а багатовекторне тестування виключає можливість потрапляння бракованих деталей та неякісних зборок до споживача.
Блок живлення потужністю 400 Вт забезпечує стабільне постачання енергії до всіх компонентів, розташованих у верхній частині корпусу для кращої вентиляції.
Комп'ютер Vinga Advanced A1668 – це ідеальний вибір для тих, хто цінує баланс між якістю, швидкодією та надійністю, гарантуючи злагоджену роботу навіть у найнасиченіші робочі дні.
Потужність та продуктивність
Центральним елементом цього комп'ютера є процесор Intel Pentium G6400, який працює на частоті 4.0 ГГц і має 2 ядра та 4 потоки. Завдяки цьому, він забезпечує швидке виконання повсякденних завдань та безперебійну роботу багатьох програм одночасно. Така конфігурація ідеально підходить для офісних завдань, багатозадачності та задоволення освітніх потреб.
Чіпсет Intel H410 доповнює роботу центрального процесора, забезпечуючи його стабільність та злагодженість усіх компонентів системи. Це дозволяє досягти максимальної ефективності та збалансованості всіх процесів, які відбуваються на комп'ютері.
Комп'ютер Vinga Advanced A1668 оснащений 8 ГБ оперативної пам'яті DDR4, що функціонує на частоті 2666 MHz. Це гарантує високу швидкість обробки даних та підтримку сучасних програмних додатків. Об'єм пам'яті достатній для виконання складних задач, що потребують швидкої реакції системи.
Графіка та зберігання даних
Інтегрована графічна карта UHD Graphics 610 здатна впоратися з основними графічними завданнями, такими як відтворення відео високої чіткості та базовою обробкою зображень, що робить комп'ютер ідеальним вибором для роботи та навчання.
Для швидкої роботи зі зберіганням та доступом до файлів, система обладнана SSD об'ємом 120 GB. Такий тип внутрішнього накопичувача забезпечить миттєвий запуск операційної системи та програм, а також прискорить загальну роботу комп'ютера.
Багатофункціональність та підключення
Комп'ютер має різноманітні зовнішні порти та роз'єми: 1 x Headphone, 1 x RJ45, 3 x Audio, 6 x USB 2.0, 1 x Microphone, 1 x DVI-D, 1 x VGA, 1 x HDMI, 2 x PS/2, 2 x USB 3.2 Gen1 Type A. Це дозволяє легко підключати додаткові пристрої та периферію, розширюючи можливості системи.
Якість та довговічність
При виробництві Vinga Advanced A1668 була приділена особлива увага якості компонентів та тестуванню продукції. Кожна деталь цього системного блоку підлягає суворому контролю, що гарантує довговічність та збереження стабільної роботи навіть після виходу за межі гарантійного терміну. Роботизовані системи на виробництві виявляють найменші відхилення від технологічних стандартів, а багатовекторне тестування виключає можливість потрапляння бракованих деталей та неякісних зборок до споживача.
Блок живлення потужністю 400 Вт забезпечує стабільне постачання енергії до всіх компонентів, розташованих у верхній частині корпусу для кращої вентиляції.
Комп'ютер Vinga Advanced A1668 – це ідеальний вибір для тих, хто цінує баланс між якістю, швидкодією та надійністю, гарантуючи злагоджену роботу навіть у найнасиченіші робочі дні.
![Комп'ютер Vinga Advanced A1668 (IPM8INTW.A1668) [714507] Комп'ютер Vinga Advanced A1668 (IPM8INTW.A1668) [714507]](/content/images/27/390x390l80mc0/40732181239262.jpg)
![Комп'ютер Vinga Advanced A1668 (IPM8INTW.A1668) [714507] Комп'ютер Vinga Advanced A1668 (IPM8INTW.A1668) [714507]](/content/images/27/390x390l80mc0/40247614827791.jpg)
![Комп'ютер Vinga Advanced A1668 (IPM8INTW.A1668) [714507] Комп'ютер Vinga Advanced A1668 (IPM8INTW.A1668) [714507]](/content/images/27/390x390l80mc0/47261580449619.jpg)