|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
|---|---|
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вбудовані динаміки | Ні |
| Додатково | слот 3.5" hdd\ssd |
| Кардрідер | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кількість потоків процесора | 8 потоків |
| Кількість слотів ОЗУ | 2 |
| Макс. об'єм ОЗУ | 64 ГБ |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 730 |
| Модель процесора | 12100 |
| Об'єм SSD накопичувача | 500 ГБ |
| Операційна система | Без ОС |
| Оптичний привід | Немає |
| Охолодження | охолодження корпусу: 1 x 80 мм. охолодження ЦП: BOX кулер |
| Потужність блока живлення | 400 Вт |
| Тип | Для роботи та навчання |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Чіпсет | Intel H610 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота процесора, ГГц | 3.30 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Вид | Класичні |
| Виробник чіпу відеокарти | Intel |
| Висота, мм | 300.00 |
| Глибина, мм | 380.00 |
| З підсвічуванням | ні |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 x HDMI. 1 x PS/2. 1 x VGA. 1 x Нeadphone. 1 х Microphone. 2 x USB 3.2 Gen1 Type A. 3 x Audio. 6 x USB 2.0. 1 x RJ45 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Матеріал корпусу | метал. пластик |
| Модель корпусу | Vinga CS313B |
| Можливість кріплення VESA | Ні |
| Покоління процесора Intel | 12-е покоління |
| Пристрої введення в комплекті | немає |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка Boost режиму | Так |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | 1700 |
| Стандарт пам'яті | PC4-25600 |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Товщина металу | 0.45 мм |
| Форм-фактор пам'яті | DIMM |
| Частота в Boost, ГГц | 4.30 |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
| Ширина, мм | 100.00 |
Новий відгук або коментар
Комп'ютер Vinga Advanced D8050 (I3M16INT.D8050)
Немає в наявності
Код товару: 728646
21 046 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Комп'ютер Vinga Advanced D8050 (I3M16INT.D8050) є ідеальним вибором для тих, хто прагне отримати високу продуктивність і надійність у повсякденній роботі та навчанні. Цей пристрій відзначається своєю класичною архітектурою, розробленою для досягнення оптимальної продуктивності завдяки передовим технологіям і чудовому поєднанню компонентів.
Основою цього комп'ютера є 4-ядерний процесор Intel Core i3-12100, який забезпечує відмінну швидкість завдяки базовій частоті 3.3 ГГц і підтримці Boost-режиму, який дозволяє збільшити частоту до вражаючих 4.3 ГГц. Це робить комп'ютер здатним виконувати складні завдання і обробляти великі об'єми даних, забезпечуючи злагоджену багатозадачність завдяки підтримці 8 потоків.
Однією з особливостей Vinga Advanced D8050 є вбудована відеокарта UHD Graphics 730, яка з легкістю впорається із візуалізацією графіки, що ідеально підходить для повсякденного використання в офісних додатках і мультимедійному контенті. Завдяки 16 ГБ оперативної пам'яті типу DDR4 з частотою 3200 MHz, система працює швидко і без затримок, забезпечуючи плавність у роботі навіть за інтенсивного навантаження.
Комп'ютер оснащений надійним SSD-накопичувачем об'ємом 500 ГБ, що гарантує швидке завантаження системи та додатків, а також дозволяє зберігати велику кількість важливих документів та файлів. Використання SSD забезпечує безшумність в роботі та надійність зберігання даних.
Системний блок підтримує широкий набір зовнішніх підключень: 6 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen1 Type A, HDMI, VGA, аудіо-порти, що дозволяє легко підключати різноманітні периферійні пристрої для максимального зручності користування.
Однією з ключових переваг цього комп'ютера є якісна збірка, що забезпечується завдяки роботизованим технологіям контролю на кожному етапі виробництва. Кожна деталь і компонент проходить ретельне тестування для виключення найменших відхилень від строгих технологічних стандартів. Це дає можливість досягти відмінних показників стійкості до зносу і довговічності роботи — комп'ютер витримує тривалий час активного використання.
Економічний у використанні блок живлення на 400 Вт розташований у верхній частині системного блоку, що сприяє кращій циркуляції повітря і більш стабільній роботі системи під навантаженням. Перевага такого розташування також полягає у зменшенні шуму під час роботи комп'ютера.
Узагальнюючи, Vinga Advanced D8050 представляє собою високоякісне рішення для будь-яких робочих умов. Завдяки своєму збалансованому оснащенню, він гарантує високу продуктивність і стабільність, що робить його чудовим компаньйоном як для професійної діяльності, так і для навчання. Це гарантія, що ви завжди будете на крок попереду з технікою, яка вас не підведе.
Основою цього комп'ютера є 4-ядерний процесор Intel Core i3-12100, який забезпечує відмінну швидкість завдяки базовій частоті 3.3 ГГц і підтримці Boost-режиму, який дозволяє збільшити частоту до вражаючих 4.3 ГГц. Це робить комп'ютер здатним виконувати складні завдання і обробляти великі об'єми даних, забезпечуючи злагоджену багатозадачність завдяки підтримці 8 потоків.
Однією з особливостей Vinga Advanced D8050 є вбудована відеокарта UHD Graphics 730, яка з легкістю впорається із візуалізацією графіки, що ідеально підходить для повсякденного використання в офісних додатках і мультимедійному контенті. Завдяки 16 ГБ оперативної пам'яті типу DDR4 з частотою 3200 MHz, система працює швидко і без затримок, забезпечуючи плавність у роботі навіть за інтенсивного навантаження.
Комп'ютер оснащений надійним SSD-накопичувачем об'ємом 500 ГБ, що гарантує швидке завантаження системи та додатків, а також дозволяє зберігати велику кількість важливих документів та файлів. Використання SSD забезпечує безшумність в роботі та надійність зберігання даних.
Системний блок підтримує широкий набір зовнішніх підключень: 6 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen1 Type A, HDMI, VGA, аудіо-порти, що дозволяє легко підключати різноманітні периферійні пристрої для максимального зручності користування.
Однією з ключових переваг цього комп'ютера є якісна збірка, що забезпечується завдяки роботизованим технологіям контролю на кожному етапі виробництва. Кожна деталь і компонент проходить ретельне тестування для виключення найменших відхилень від строгих технологічних стандартів. Це дає можливість досягти відмінних показників стійкості до зносу і довговічності роботи — комп'ютер витримує тривалий час активного використання.
Економічний у використанні блок живлення на 400 Вт розташований у верхній частині системного блоку, що сприяє кращій циркуляції повітря і більш стабільній роботі системи під навантаженням. Перевага такого розташування також полягає у зменшенні шуму під час роботи комп'ютера.
Узагальнюючи, Vinga Advanced D8050 представляє собою високоякісне рішення для будь-яких робочих умов. Завдяки своєму збалансованому оснащенню, він гарантує високу продуктивність і стабільність, що робить його чудовим компаньйоном як для професійної діяльності, так і для навчання. Це гарантія, що ви завжди будете на крок попереду з технікою, яка вас не підведе.
![Комп'ютер Vinga Advanced D8050 (I3M16INT.D8050) [728646] Комп'ютер Vinga Advanced D8050 (I3M16INT.D8050) [728646]](/content/images/34/390x390l80mc0/59309337937272.jpg)
![Комп'ютер Vinga Advanced D8050 (I3M16INT.D8050) [728646] Комп'ютер Vinga Advanced D8050 (I3M16INT.D8050) [728646]](/content/images/34/390x390l80mc0/44656062833866.jpg)
![Комп'ютер Vinga Advanced D8050 (I3M16INT.D8050) [728646] Комп'ютер Vinga Advanced D8050 (I3M16INT.D8050) [728646]](/content/images/34/390x390l80mc0/26380757113971.jpg)