|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 4.2. Wi-Fi (802.11ac) |
|---|---|
| Вбудований мережевий адаптер | Gigabit |
| Динаміки | Так |
| Колір | Чорний |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Операційна система | Без ОС |
| Серія/родина процесора | Intel Core i3 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Частота процесора | 3.3 |
| Ширина | 540.00 |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Веб-камера | 2Mp |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Додатково | VESA 100x100. поворот монітора (Swivel). поворотний екран (Pivot). регулювання нахилу. регулювання по висоті. слот 2.5" hdd\ssd. слот 3.5" hdd\ssd |
| Діагональ екрану | 24" |
| Кардрідер | Так |
| Кількість потоків | 8 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Макс. оперативна пам'ять (RAM) | 64 ГБ |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 730 |
| Модель процесора | 12100 |
| Накопичувач | SSD |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Порти вводу/виводу | 1 x HDMI in. 1 x PS/2. 1 x USB 3.0. 1 x USB Type-C. 1 х Audio combo port. 2 x USB 3.2 Gen1 Type A. 3 x Audio. 4 x USB 2.0. 1 x RJ45 |
| Потужність БЖ | 300 Вт |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Система охолодження | активне охолодження |
| Тип екрану | IPS |
| Чіпсет | Intel H610 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вид | Моноблоки |
| Виробник чіпу відеокарти | Intel |
| Висота, мм | 517.00 |
| Глибина, мм | 176.00 |
| З підсвічуванням | ні |
| Кути огляду, градусів | 178/178 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель корпусу | Vinga All in One 24" |
| Можливість кріплення VESA | Так |
| Покоління процесора Intel | 12-е покоління |
| Потужність динаміків | 2 |
| Пристрої введення в комплекті | не |
| Підтримка Boost режиму | Так |
| Сокет | 17 |
| Стандарт пам'яті | PC |
| Тип ПК | Дл |
| Тип екрану (опис) | зв |
| Форм-фактор пам'яті | DIMM |
| Час реакції матриці | 4 |
| Частота в Boost, ГГц | 4.30 |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Частота пам'яті | 32 |
Новий відгук або коментар
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034)
Немає в наявності
Код товару: 726486
30 364 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) є оптимальним рішенням для тих, хто шукає баланс між продуктивністю, стилем та зручністю. Цей моноблок чудово підходить для роботи, навчання чи мультимедійних розваг, поєднуючи у собі передові технології й вишуканий дизайн.
Вражаючий візуальний досвід Моноблок оснащений 24-дюймовим дисплеєм з високоякісною IPS матрицею, яка забезпечує яскравість та контрастність зображень. Максимальна роздільна здатність 1920 x 1080 (Full HD) забезпечує чіткість та деталізацію, які особливо важливі для комфортної роботи з графічним контентом. Екран має можливість регулювання по висоті, повороту (Swivel і Pivot) та нахилу, що надає вам можливість обирати максимально зручний кут огляду.
Потужність, на яку можна покластися Центр обробки даних у цьому моноблоці — процесор Intel Core i3 12100, що володіє чотирма ядрами та вісьмома потоками. Це дозволяє бездоганно впоратися з багатозадачністю та ресурсомісткими програмами. Частота процесора 3.3 ГГц в поєднанні з Boost-режимом до 4.3 ГГц гарантує швидку і плавну роботу. Чіпсет Intel H610 забезпечує оптимальну взаємодію між всіма компонентами системи, що виключає можливість збоїв чи затримок.
Бездоганна графіка та великий обсяг пам'яті Вбудована відеокарта UHD Graphics 730 разом з 16 ГБ оперативної пам'яті типу DDR4 з частотою 3200 МГц забезпечують відмінну графічну продуктивність, незважаючи на значну кількість одночасних завдань. Для зберігання даних у розпорядженні користувача є швидкий та надійний 1 ТБ SSD, який завжди забезпечує миттєвий доступ до інформації.
Широкі можливості підключення та мультимедійні функції Vinga AIO Advanced C0034 оснащений різноманітними портами: 4 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen1 Type A, USB Type-C та іншими інтерфейсами для легкого підключення вашої техніки. Інтегровані Bluetooth 4.2 та Wi-Fi (802.11ac) полегшують бездротове з'єднання з мережею чи аксесуарами. Для комфортного проведення відеозв'язку в моноблок вбудовано 2 Мп камера, мікрофон та динаміки потужністю 2 x 3 Вт, що дозволяють не тільки взаємодіяти у професійному середовищі, але й насолодитися якісним звуком під час відпочинку.
Сучасний дизайн та практичність Витончені форми та стильний дизайн роблять цей моноблок прикрасою будь-якого інтер'єру. Завдяки підтримці кріплення VESA, ви з легкістю інтегруєте Vinga AIO у ваш робочий простір, встановивши його як на столі, так і на стіні.
Економічність та надійність Завдяки блоку живлення потужністю 300 Вт, цей комп'ютер є не лише потужним, але й енергоефективним, що знижує витрати на електроенергію без шкоди для продуктивності.
Вибір Vinga AIO Advanced C0034 означає отримання універсального інструмента для роботи, навчання та розваг, що підсилює ефективність виконання будь-яких завдань. Це рішення, яке підніме вашу продуктивність на новий рівень, завдяки безкомпромісній якості й технологічним інноваціям, які знаходять відображення у кожному елементі цього моноблока.
Вражаючий візуальний досвід Моноблок оснащений 24-дюймовим дисплеєм з високоякісною IPS матрицею, яка забезпечує яскравість та контрастність зображень. Максимальна роздільна здатність 1920 x 1080 (Full HD) забезпечує чіткість та деталізацію, які особливо важливі для комфортної роботи з графічним контентом. Екран має можливість регулювання по висоті, повороту (Swivel і Pivot) та нахилу, що надає вам можливість обирати максимально зручний кут огляду.
Потужність, на яку можна покластися Центр обробки даних у цьому моноблоці — процесор Intel Core i3 12100, що володіє чотирма ядрами та вісьмома потоками. Це дозволяє бездоганно впоратися з багатозадачністю та ресурсомісткими програмами. Частота процесора 3.3 ГГц в поєднанні з Boost-режимом до 4.3 ГГц гарантує швидку і плавну роботу. Чіпсет Intel H610 забезпечує оптимальну взаємодію між всіма компонентами системи, що виключає можливість збоїв чи затримок.
Бездоганна графіка та великий обсяг пам'яті Вбудована відеокарта UHD Graphics 730 разом з 16 ГБ оперативної пам'яті типу DDR4 з частотою 3200 МГц забезпечують відмінну графічну продуктивність, незважаючи на значну кількість одночасних завдань. Для зберігання даних у розпорядженні користувача є швидкий та надійний 1 ТБ SSD, який завжди забезпечує миттєвий доступ до інформації.
Широкі можливості підключення та мультимедійні функції Vinga AIO Advanced C0034 оснащений різноманітними портами: 4 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen1 Type A, USB Type-C та іншими інтерфейсами для легкого підключення вашої техніки. Інтегровані Bluetooth 4.2 та Wi-Fi (802.11ac) полегшують бездротове з'єднання з мережею чи аксесуарами. Для комфортного проведення відеозв'язку в моноблок вбудовано 2 Мп камера, мікрофон та динаміки потужністю 2 x 3 Вт, що дозволяють не тільки взаємодіяти у професійному середовищі, але й насолодитися якісним звуком під час відпочинку.
Сучасний дизайн та практичність Витончені форми та стильний дизайн роблять цей моноблок прикрасою будь-якого інтер'єру. Завдяки підтримці кріплення VESA, ви з легкістю інтегруєте Vinga AIO у ваш робочий простір, встановивши його як на столі, так і на стіні.
Економічність та надійність Завдяки блоку живлення потужністю 300 Вт, цей комп'ютер є не лише потужним, але й енергоефективним, що знижує витрати на електроенергію без шкоди для продуктивності.
Вибір Vinga AIO Advanced C0034 означає отримання універсального інструмента для роботи, навчання та розваг, що підсилює ефективність виконання будь-яких завдань. Це рішення, яке підніме вашу продуктивність на новий рівень, завдяки безкомпромісній якості й технологічним інноваціям, які знаходять відображення у кожному елементі цього моноблока.
![Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486] Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486]](/content/images/9/390x390l80mc0/86840964725612.jpg)
![Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486] Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486]](/content/images/9/390x390l80mc0/41207032148330.jpg)
![Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486] Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486]](/content/images/9/390x390l80mc0/80604717794817.jpg)
![Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486] Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486]](/content/images/9/390x390l80mc0/83793136384158.jpg)
![Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486] Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486]](/content/images/9/390x390l80mc0/20860927755884.jpg)
![Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486] Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486]](/content/images/9/390x390l80mc0/17621962244197.jpg)
![Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486] Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486]](/content/images/9/390x390l80mc0/58325928481930.jpg)
![Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486] Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486]](/content/images/9/390x390l80mc0/57265941188279.jpg)
![Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486] Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486]](/content/images/9/390x390l80mc0/68869309557852.jpg)
![Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486] Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486]](/content/images/9/390x390l80mc0/92862953027027.jpg)
![Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486] Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486]](/content/images/9/390x390l80mc0/53573927581841.jpg)
![Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486] Комп'ютер Vinga AIO Advanced C0034 (I3M16INT.C0034) [726486]](/content/images/9/390x390l80mc0/42720491527340.jpg)