|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
|---|---|
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вбудовані динаміки | Ні |
| Додатково | вікно на боковій панелі. пульт ДК підсвіткою. слот 2.5" hdd\ssd. слот 3.5" hdd\ssd |
| Кардрідер | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кількість потоків процесора | 12 потоків |
| Кількість слотів ОЗУ | 2 |
| Макс. об'єм ОЗУ | 64 ГБ |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 5050 |
| Модель процесора | 12400F |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Без ОС |
| Оптичний привід | Немає |
| Охолодження | охолодження корпусу: 5 x 120 мм RGB LED вентилятора. охолодження ЦП: баштовий кулер RGB |
| Потужність блока живлення | 600 Вт |
| Тип | Ігрові |
| Тип графічної пам'яті | GDDR6 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Чіпсет | Intel H610 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Частота процесора, ГГц | 2.50 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Виробник чіпу відеокарти | NVidia |
| Висота, мм | 435.00 |
| Глибина, мм | 375.00 |
| З підсвічуванням | кулери з підсвічуванням. на верхній панелі. на передній панелі. на процесорі |
| З підтримкою VR | Так |
| Зовнішні порти і роз'єми | 1 x HDMI 2.1b. 1 x PS/2. 1 x USB 3.0. 1 x Нeadphone. 1 х Microphone. 2 x USB 3.2 Gen1 Type A. 3 x Audio. 3 x DisplayPort 2.1b. 6 x USB 2.0. 1 x RJ45 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Матеріал корпусу | акрил. метал. пластик. скло |
| Модель корпусу | Vinga Orc |
| Можливість кріплення VESA | Ні |
| Покоління процесора Intel | 12-е покоління |
| Пристрої введення в комплекті | немає |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка Boost режиму | Так |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1700 |
| Стандарт пам'яті | PC4-25600 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Форм-фактор пам'яті | DIMM |
| Частота в Boost, ГГц | 4.40 |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
| Ширина, мм | 192.00 |
Новий відгук або коментар
Комп'ютер Vinga Wolverine D9478 (I5M16G5050.D9478)
Немає в наявності
Код товару: 727951
37 091 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Комп'ютер Vinga Wolverine D9478 став втіленням потужності, сучасних технологій і естетичного дизайну, створений для найвибагливіших геймерів та професіоналів в сфері графіки. Ця модель поєднує в собі переваги високоякісної ігрової платформи та ефективної робочої станції.
Основу системи складає процесор Intel Core i5-12400F з 12-м поколінням мікроархітектури Alder Lake. Завдяки технологіям Deep Learning Boost і Gaussian & Neural Acceleration 3.0, процесор здатен обробляти найскладніші обчислювальні завдання з легкістю. 6 ядер і 12 потоків з частотою до 4.4 ГГц в режимі Boost гарантують, що жодна програма чи гра не стануть на заваді вашій продуктивності.
Комп'ютер оснащений відеокартою GeForce RTX 5050, яка відкриває двері до світу реалістичних візуалізацій. Використовуючи архітектуру NVIDIA Blackwell і підтримку RTX, ви відчуєте новий рівень якості зображень з реалістичним освітленням і тінями. Цей графічний прискорювач з 8 ГБ GDDR6 пам'яті забезпечує вражаючу продуктивність, дозволяє насолоджуватися іграми в форматі 4К з частотою оновлення 480 Гц і навіть 8К при 165 Гц.
Материнська плата на чіпсеті Intel H610 створює міцну основу системи. Хоча не передбачає оверклокінг, цей елемент оптимально співвідноситься з усіма компонентами, забезпечуючи стабільність та надійність. Завдяки підтримці 16 ГБ DDR4 оперативної пам'яті з частотою 3200 МГц, ви зможете швидко перемикатися між численними задачами без затримок.
Система зберігання представлена 512 ГБ SSD, що дарує швидкий доступ до файлів і прискорює всі процеси на комп'ютері. Те, що завантаження ігор та інших програм буде миттєвим, гарантує SSD з неймовірною швидкістю передачі даних.
Цей ПК створений не тільки для серйозної роботи та ігор, але і для естетичного задоволення. Завдяки вікну на боковій панелі та підсвітленню на процесорі, передній і верхній панелях, він стає не просто комп'ютером, але і частиною вашого інтер'єру. Додатковий штрих – кулери з підсвічуванням, які роблять систему не тільки функціональною, але й вражаючою на вигляд.
Блок живлення потужністю 600 Вт гарантує стабільну роботу всіх компонентів, підтримуючи низький рівень шуму та високу енергоефективність. Його надійність дозволяє спокійно працювати й насолоджуватися розвагами без перерв.
Комп'ютер Vinga Wolverine D9478 стає ідеальним вибором для тих, хто цінує якість, надійність і стиль. Він знайде своє місце в житті геймерів, професійних дизайнерів, маркетологів і IT-фахівців. Завдяки підтримці VR, ви можете зануритися в віртуальний світ так, ніби це реальність. Цій моделі ви можете довірити найскладніші обчислювальні завдання, розрахунки, пов'язані з роботою, і навіть впевнене проведення дозвілля.
Основу системи складає процесор Intel Core i5-12400F з 12-м поколінням мікроархітектури Alder Lake. Завдяки технологіям Deep Learning Boost і Gaussian & Neural Acceleration 3.0, процесор здатен обробляти найскладніші обчислювальні завдання з легкістю. 6 ядер і 12 потоків з частотою до 4.4 ГГц в режимі Boost гарантують, що жодна програма чи гра не стануть на заваді вашій продуктивності.
Комп'ютер оснащений відеокартою GeForce RTX 5050, яка відкриває двері до світу реалістичних візуалізацій. Використовуючи архітектуру NVIDIA Blackwell і підтримку RTX, ви відчуєте новий рівень якості зображень з реалістичним освітленням і тінями. Цей графічний прискорювач з 8 ГБ GDDR6 пам'яті забезпечує вражаючу продуктивність, дозволяє насолоджуватися іграми в форматі 4К з частотою оновлення 480 Гц і навіть 8К при 165 Гц.
Материнська плата на чіпсеті Intel H610 створює міцну основу системи. Хоча не передбачає оверклокінг, цей елемент оптимально співвідноситься з усіма компонентами, забезпечуючи стабільність та надійність. Завдяки підтримці 16 ГБ DDR4 оперативної пам'яті з частотою 3200 МГц, ви зможете швидко перемикатися між численними задачами без затримок.
Система зберігання представлена 512 ГБ SSD, що дарує швидкий доступ до файлів і прискорює всі процеси на комп'ютері. Те, що завантаження ігор та інших програм буде миттєвим, гарантує SSD з неймовірною швидкістю передачі даних.
Цей ПК створений не тільки для серйозної роботи та ігор, але і для естетичного задоволення. Завдяки вікну на боковій панелі та підсвітленню на процесорі, передній і верхній панелях, він стає не просто комп'ютером, але і частиною вашого інтер'єру. Додатковий штрих – кулери з підсвічуванням, які роблять систему не тільки функціональною, але й вражаючою на вигляд.
Блок живлення потужністю 600 Вт гарантує стабільну роботу всіх компонентів, підтримуючи низький рівень шуму та високу енергоефективність. Його надійність дозволяє спокійно працювати й насолоджуватися розвагами без перерв.
Комп'ютер Vinga Wolverine D9478 стає ідеальним вибором для тих, хто цінує якість, надійність і стиль. Він знайде своє місце в житті геймерів, професійних дизайнерів, маркетологів і IT-фахівців. Завдяки підтримці VR, ви можете зануритися в віртуальний світ так, ніби це реальність. Цій моделі ви можете довірити найскладніші обчислювальні завдання, розрахунки, пов'язані з роботою, і навіть впевнене проведення дозвілля.
![Комп'ютер Vinga Wolverine D9478 (I5M16G5050.D9478) [727951] Комп'ютер Vinga Wolverine D9478 (I5M16G5050.D9478) [727951]](/content/images/49/390x390l80mc0/17727772763374.jpg)