|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 80 А·г |
|---|---|
| Вага | 32 кг |
| Висота | 182 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина | 350 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 10 А |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність дисплея | Так |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +50°C |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | M6 |
| Ширина | 167 мм |
Новий відгук або коментар
Комплект резервного живлення Prologix 800 (PLP800XL) + АКБ OZ12V080 12V 80AH, AGM (PLP800XL + OZ12V080)
Немає в наявності
Код товару: 615358
9 799 грн
9 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Гарантія 24міс на інвертор та 12 міс на АКБ