|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Так |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 0.37 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | немає |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | White |
| Комплектація | 2 маршрутизатори, 2 блоки живлення, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість LAN-портів | 2 |
| Кількість антен | 4 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Так |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу |
| Розміри, мм | 91.5 х 91.5 х 180.6 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX1800 |
| Схема MIMO | 2х2 |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 12 В |
| Швидкість WiFi | 574 Мбіт/сек + 1201 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
Новий відгук або коментар
Комплект з двох Mesh Wi-Fi маршрутизаторів Ruijie M18 (RG-M18(2PACK))
Немає в наявності
Код товару: 609573
8 159 грн
8 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Безпрецедентний досвід бездротового зв’язку з Wi-Fi 6. Сильний сигнал, відчуття відсутності перешкод. Створений для розрахованого на багато користувачів режиму, підтримує до 192 терміналів. Ексклюзивна мережа Reyee Mesh забезпечує повне покриття простору Wi-Fi. Інтелектуальний індикатор сигналу знайдіть найкраще місце для розміщення допоміжного маршрутизатора. Візьміть під свій детальний контроль домашню мережу.
![Комплект з двох Mesh Wi-Fi маршрутизаторів Ruijie M18 (RG-M18(2PACK)) [609573] Комплект з двох Mesh Wi-Fi маршрутизаторів Ruijie M18 (RG-M18(2PACK)) [609573]](/content/images/49/390x390l80mc0/62593180778939.jpg)
![Комплект з двох Mesh Wi-Fi маршрутизаторів Ruijie M18 (RG-M18(2PACK)) [609573] Комплект з двох Mesh Wi-Fi маршрутизаторів Ruijie M18 (RG-M18(2PACK)) [609573]](/content/images/49/390x390l80mc0/51077596068757.jpg)