|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Так |
|---|---|
| IPTV | Так |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 0.66 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 36 міс. |
| Додатково. QoS | є |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Gray |
| Комплектація | 2 маршрутизатори, 2 блоки живлення, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість LAN-портів | 3 |
| Кількість антен | 4 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Так |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Режим роботи | Точка доступу |
| Розміри, мм | 119 х 119 х 200 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX3200 |
| Схема MIMO | 4х4 |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 12 В |
| Швидкість WiFi | 800 Мбіт/сек + 2402 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 |
Новий відгук або коментар
Комплект з двох Mesh Wi-Fi маршрутизаторів Ruijie M32 (RG-M32(2PACK))
Немає в наявності
Код товару: 609575
9 948 грн
10 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Оснащений технологією Wi-Fi 6, такою як OFDMA, 1024 QAM та найновішим стандартом 802.11ax, RG-M32 досягає надвисокої швидкості 3200 Мбіт/с, покращуючи загальну якість роботи в мережі для користувачів. Налаштуйте домашню мережу в Reyee Route всього за дві хвилини. Чіпсет корпоративного рівня, найкраща стабільність при великому навантаженні. 4 дводіапазонні антени та 8 підсилювачів сигналу забезпечують покриття всієї домашньої мережі. Ексклюзивне рішення Reyee Mesh: одним клацанням миші можна поєднати кілька пристроїв.
![Комплект з двох Mesh Wi-Fi маршрутизаторів Ruijie M32 (RG-M32(2PACK)) [609575] Комплект з двох Mesh Wi-Fi маршрутизаторів Ruijie M32 (RG-M32(2PACK)) [609575]](/content/images/1/390x390l80mc0/74703960306091.jpg)
![Комплект з двох Mesh Wi-Fi маршрутизаторів Ruijie M32 (RG-M32(2PACK)) [609575] Комплект з двох Mesh Wi-Fi маршрутизаторів Ruijie M32 (RG-M32(2PACK)) [609575]](/content/images/1/390x390l80mc0/27426209581544.jpg)