|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Додатково. Можливість монтажу в стійку | Так |
|---|---|
| Основне. Кількість вентиляторів | 1 |
| Основне. Кількість портів | 52 |
| Основне. Порти | 4 x 1 Gb SFP, 48 x 10/100/1000 ports |
| Основне. Тип | Комутатор |
| Основне. Тип комутатора | керований |
| Продуктивність. Комутаційна матриця | 104 |
| Продуктивність. Розмір буфера, Кб | 3 |
| Продуктивність. Швидкість передачі пакетів, пакет./сек | 77.38 |
| Функціонал. Бюджет потужності PoE | 370 |
| Функціонал. Сертифікати | CE, FCC, UL, CSA |
| Функціонал. підтримка PoE | Так |
| Фізичні. Вага | 5.43 |
| Фізичні. Вологість при зберіганні | від 10 до 90% (без конденсації) |
| Фізичні. Габарити, мм | 445 x 350 x 44 |
| Фізичні. Живлення | 100–240 В 50–60 Гц |
| Фізичні. Робоча вологість | від 10% до 90% |
| Фізичні. Робоча температура | від -5 до 50 °C |
| Фізичні. Температура зберігання | від -25° до 70°C |
| Фізичні. Тепловиділення | 1542.12 |
Новий відгук або коментар
Комутатор Cisco CBS250 48xGE, PoE, 4x1G SFP, Smart (CBS250-48P-4G-EU)
Немає в наявності
Код товару: 105098
44 800 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Cisco Business 250 Series – це наступне покоління доступних інтелектуальних комутаторів, які поєднують у собі високу продуктивність та надійність із повним набором функцій, необхідних для надійної бізнес-мережі. Користувачеві потрібний базовий високошвидкісний зв'язок для комп'ютерів та серверів або комплексне рішення для передачі голосу, даних та бездротових технологій, комутатори Cisco Business 250 Series можуть задовольнити потреби бізнесу. Інтелектуальні комутатори Cisco Business серії 250 надають всі функції, необхідні для створення базової мережі корпоративного класу за доступною ціною.
![Комутатор Cisco CBS250 48xGE, PoE, 4x1G SFP, Smart (CBS250-48P-4G-EU) [105098] Комутатор Cisco CBS250 48xGE, PoE, 4x1G SFP, Smart (CBS250-48P-4G-EU) [105098]](/content/images/8/870x121l80mc0/25953330388778.jpg)
![Комутатор Cisco CBS250 48xGE, PoE, 4x1G SFP, Smart (CBS250-48P-4G-EU) [105098] Комутатор Cisco CBS250 48xGE, PoE, 4x1G SFP, Smart (CBS250-48P-4G-EU) [105098]](/content/images/8/870x248l80mc0/90733222938336.jpg)