|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−17%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GE/SFP, шт. | немає |
|---|---|
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| PoE потужність, Вт | До 60 Вт |
| PoE-порти | 4 порти |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | немає |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, кабель живлення, документація |
| Вага | 200 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Загальна кількість портів | 6 портів |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | метал |
| Максимальне енергоспоживання | 65 Вт |
| Монтаж в стойку | Ні |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 2 |
| Порти 10/100М, шт. | 4 |
| Порти USB | немає |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розмір | 115 х 84 х 27 мм |
| Рівень управління | L2 |
| Стекування | Ні |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Так |
| Форм-фактор | настільний |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Новий відгук або коментар
Комутатор Dahua (DH-CS4006-4ET2GT-60 PoE)
Немає в наявності
Код товару: 614440
2 097 грн
2 520 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Призначений для організації та управління мережевою інфраструктурою в системах відеоспостереження з живленням PoE. Оснащений чотирма портами RJ-45 10/100 Мбіт/с з підтримкою PoE (стандарти 802.3af/at) та двома гігабітними портами RJ-45, забезпечуючи стабільну передачу даних та живлення IP-камер. Один із портів підтримує режим Hi-PoE, що дозволяє підключати пристрої з підвищеним енергоспоживанням. Загальний бюджет харчування складає 60 Вт. DIP-перемикач дозволяє швидко активувати функції Cloud-Managed, PoE Watchdog для автоматичного перезапуску камер і Long Distance PoE для передачі даних і живлення на відстань до 250 метрів. Підтримка VLAN та захист від петель забезпечують стабільність та ізоляцію трафіку. Пристрій працює при температурах від 10 до 55 °C і керується через хмарну програму DoLynk з можливістю моніторингу в реальному часі. Налаштування комутатора спрощено за рахунок автоматичного виявлення підключених пристроїв.
![Комутатор Dahua (DH-CS4006-4ET2GT-60 PoE) [614440] Комутатор Dahua (DH-CS4006-4ET2GT-60 PoE) [614440]](/content/images/21/390x390l80mc0/19957908078496.jpg)
![Комутатор Dahua (DH-CS4006-4ET2GT-60 PoE) [614440] Комутатор Dahua (DH-CS4006-4ET2GT-60 PoE) [614440]](/content/images/21/390x390l80mc0/98943159218433.jpg)