|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−17%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GE/SFP, шт. | немає |
|---|---|
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| PoE потужність, Вт | До 110 Вт |
| PoE-порти | 8 портів |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | немає |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, кабель живлення, документація |
| Вага | 360 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Загальна кількість портів | 10 портів |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | метал |
| Максимальне енергоспоживання | 115 Вт |
| Монтаж в стойку | Ні |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 2 |
| Порти 10/100М, шт. | 8 |
| Порти USB | немає |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розмір | 184.6 х 103.3 х 27 мм |
| Рівень управління | L2 |
| Стекування | Ні |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Так |
| Форм-фактор | настільний + стійковий |
| Максимальна швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
Новий відгук або коментар
Комутатор Dahua (DH-CS4010-8ET2GT-110)
Немає в наявності
Код товару: 615159
3 886 грн
4 680 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
8-портовий керований комутатор з PoE DH-CS4010-8ET-110 призначений для забезпечення надійної та ефективної передачі даних із підтримкою PoE для живлення підключених пристроїв. Він має 8 Downlink портів RJ45 (10/100 Мбіт/с) із підтримкою PoE, а також 2 Uplink порту RJ45 (10/100/1000 Мбіт/с). Підтримує протоколи PoE (IEEE802.3af), PoE+ (IEEE802.3at) та Hi-PoE (IEEE802.3bt) із загальним бюджетом живлення 110 Вт. Комутатор живиться від джерела з напругою 54 ВDC і струмом 2.22 A.
![Комутатор Dahua (DH-CS4010-8ET2GT-110) [615159] Комутатор Dahua (DH-CS4010-8ET2GT-110) [615159]](/content/images/14/390x390l80mc0/40997513493285.jpg)