|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−22%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GE/SFP, шт. | 2 |
|---|---|
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| PoE потужність, Вт | До 135 Вт |
| PoE-порти | 16 портів |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | немає |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, кабель живлення, документація |
| Буфер пакетів | 4 Мб |
| Вага | 2230 г |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 220 мм |
| Загальна кількість портів | 18 портів |
| Комутаційна здатність | 7.2 Гбіт/с |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | метал |
| Кількість 1000FX портів | 2xCombo |
| Кількість LAN-портів | 16x10/100TX |
| Кількість Uplinks портів | 2 GE SFP + 2 GE Combo |
| Максимальне енергоспоживання | 154 Вт |
| Монтаж в стойку | Ні |
| Порти | 2 x combo 1000Base-T/SFP |
| Порти 10/100М, шт. | 16 |
| Порти PoE +, шт. | 16xPoE+ |
| Порти USB | немає |
| Продуктивність. Таблиця MAC-адрес | 8000 адрес |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розмір | 440 х 221 х 44 мм |
| Рівень управління | L2 |
| Стандарти | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) |
| Стекування | Ні |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Так |
| Форм-фактор | стійковий |
| Функціонал. Управління | Web-інтерфейс |
| Робоча температура | від -10˚ до 55˚ C |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 5.36 Mpps |
| Ширина | 440 мм |
| Максимальна швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
Новий відгук або коментар
Комутатор Dahua (DH-CS4218-16ET-135)
Немає в наявності
Код товару: 612951
8 434 грн
10 800 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Блискавкозахист Повітряний розряд: 8 кВ; Контактний розряд: 6 кВ
![Комутатор Dahua (DH-CS4218-16ET-135) [612951] Комутатор Dahua (DH-CS4218-16ET-135) [612951]](/content/images/20/390x390l80mc0/92336728035328.jpg)
![Комутатор Dahua (DH-CS4218-16ET-135) [612951] Комутатор Dahua (DH-CS4218-16ET-135) [612951]](/content/images/20/390x390l80mc0/24721384174254.jpg)
![Комутатор Dahua (DH-CS4218-16ET-135) [612951] Комутатор Dahua (DH-CS4218-16ET-135) [612951]](/content/images/20/390x390l80mc0/93950782818910.jpg)
![Комутатор Dahua (DH-CS4218-16ET-135) [612951] Комутатор Dahua (DH-CS4218-16ET-135) [612951]](/content/images/20/390x390l80mc0/33539632757429.jpg)