|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| GE/SFP, шт. | 2 |
|---|---|
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| PoE потужність, Вт | До 240 Вт |
| PoE-порти | 24 порти |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | немає |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, кабель живлення, документація |
| Вага | 2500 г |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 220 мм |
| Джерело живлення | 100-240 В |
| Загальна кількість портів | 26 портів |
| Комутаційна здатність | 8.8 Гбіт/с |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | метал |
| Кількість LAN-портів | 24x10/100TX |
| Кількість Uplinks портів | 2 х 1GE RJ45/SFP Combo |
| Максимальне енергоспоживання | 265 Вт |
| Монтаж в стойку | Ні |
| Порти | 2 x 1GBASE-T/SFP Combo. 24 x 10/100 Fast Ethernet |
| Порти 10/100М, шт. | 24 |
| Порти PoE +, шт. | 24xPoE |
| Порти USB | немає |
| Продуктивність. Таблиця MAC-адрес | 8000 адрес |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розмір | 440 х 221 х 44 мм |
| Рівень управління | L2 |
| Стандарти | IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE). IEEE 802.3at Power over Ethernet. IEEE 802.3bt. IEEE 802.3x. IEEE 802.3z. IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с). IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Стекування | Ні |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Так |
| Форм-фактор | стійковий |
| Робоча температура | від -10˚ до 55˚ C |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 6.55 Mpps |
| Ширина | 440 мм |
| Максимальна швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
Новий відгук або коментар
Комутатор Dahua (DH-CS4226-24ET-240)
Немає в наявності
Код товару: 615496
12 001 грн
15 750 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Блискавкозахист Повітряний розряд: 8 кВ; Контактний розряд: 6 кВ