|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−18%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GE/SFP, шт. | немає |
|---|---|
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| PoE потужність, Вт | До 96 Вт |
| PoE-порти | 8 портів |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | 1 |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, кабель живлення, документація |
| Вага | 540 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Загальна кількість портів | 10 портів |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | метал |
| Максимальне енергоспоживання | 110 Вт |
| Монтаж в стойку | Ні |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 1 |
| Порти 10/100М, шт. | 8 |
| Порти USB | немає |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розмір | 150 x 110 x 42 мм |
| Стекування | Ні |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Ні |
| Форм-фактор | настільний |
| Максимальна швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
Новий відгук або коментар
Комутатор Dahua (DH-PFS3110-8ET-96)
Немає в наявності
Код товару: 609728
4 490 грн
5 445 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
DH-PFS3110-8ET-96 - 8 портовий комутатор 2-го рівня, який підтримує передачу даних і живлення PoE. Оснащений вісьмома портами Fast Ethernet з підтримкою PoE (802.3af / at), одним Портмен Gigabit Ethernet і одним SFP портом. Високий клас захисту, металевий корпус.
![Комутатор Dahua (DH-PFS3110-8ET-96) [609728] Комутатор Dahua (DH-PFS3110-8ET-96) [609728]](/content/images/14/390x390l80mc0/44480545853725.jpg)