|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GE/SFP, шт. | 2 |
|---|---|
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| PoE потужність, Вт | До 250 Вт |
| PoE-порти | 16 портів |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | немає |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, набір для кріплення у стійку, кабель живлення, документація |
| Вага | 2400 г |
| Гарантія | 60 міс. |
| Загальна кількість портів | 18 портів |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | метал |
| Максимальне енергоспоживання | 300.9 Вт |
| Монтаж в стойку | Ні |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 16 |
| Порти USB | немає |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розмір | 330 x 230 x 44 мм |
| Рівень управління | L2 |
| Стекування | Ні |
| Тип | налаштовуваний (smart) |
| Тип охолодження | активне |
| Управління | Так |
| Форм-фактор | стійковий |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Новий відгук або коментар
Комутатор для відеоспостереження ZYXEL GS1350-18HP (GS1350-18HP-EU0101F)
Немає в наявності
Код товару: 609706
18 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Новий дизайн
Серія PoE комутаторів GS1350 складається з 4 моделей в корпусі титаново-сірого кольору.
Автоматичне виявлення збою IP-камери і іншого пристрою, на яке підключений до джерела живлення по PoE, і відновлення його працездатності з використанням гранулярних параметрів, які підійдуть для будь-яких типів пристроїв і сценаріїв застосування.
Легке розгортання камер в віддалених місцях
Звичайні PoE-комутатори здатні забезпечити харчування та передачу даних на відстані не більше 100 метрів. Комутатори серії GS1350 дозволяють встановити IP-камери та інші пристрої з живленням по PoE в віддалених місцях, використовуючи наявний кабель Cat 5e. Застосування в цих комутаторах режиму Extended range дозволяє збільшити максимальну відстань до живиться пристрій до 250 метрів. Ви економите гроші робочий час - вам не треба купувати і встановлювати додаткові PoE-комутатори!
![Комутатор для відеоспостереження ZYXEL GS1350-18HP (GS1350-18HP-EU0101F) [609706] Комутатор для відеоспостереження ZYXEL GS1350-18HP (GS1350-18HP-EU0101F) [609706]](/content/images/2/390x390l80mc0/66627201968559.jpg)
![Комутатор для відеоспостереження ZYXEL GS1350-18HP (GS1350-18HP-EU0101F) [609706] Комутатор для відеоспостереження ZYXEL GS1350-18HP (GS1350-18HP-EU0101F) [609706]](/content/images/2/390x390l80mc0/95340203071765.jpg)
![Комутатор для відеоспостереження ZYXEL GS1350-18HP (GS1350-18HP-EU0101F) [609706] Комутатор для відеоспостереження ZYXEL GS1350-18HP (GS1350-18HP-EU0101F) [609706]](/content/images/2/390x390l80mc0/65799364807942.jpg)
![Комутатор для відеоспостереження ZYXEL GS1350-18HP (GS1350-18HP-EU0101F) [609706] Комутатор для відеоспостереження ZYXEL GS1350-18HP (GS1350-18HP-EU0101F) [609706]](/content/images/2/390x390l80mc0/48135871474346.jpg)